Dobre, bo Polskie - Producent czy importer? Cz2

Opublikowano: 11/12/2020 / Kategoria: brak / Komentarze: brak

 

Dobre, bo Polskie to hasło, którym często posługujemy się w naszych mediach społecznościowych, na targach branżowych i w artykułach. Od kilku lat zajmujemy się promowaniem polskich produktów w kraju i za granicą. Zależy nam na tym, aby wspierać lokalnych producentów i jednocześnie staramy się swoimi produktami reprezentować jakość „ polskich” produktów. Mamy świadomość, że nasze torby ekologiczne, nazwane produktem polskim, wspólnie reprezentują wszystkich innych przedsiębiorców posługujących się podobnym hasłem.

 

Co to znaczy, że produkt jest dobry?

Dobre oznacza dla nas porządne, dokładne wykonanie z dbałością o szczegóły.

Każdy etap produkcji jest szczegółowo analizowany pod kątem jakości. Szycie naszych toreb rozpoczynamy od sprawdzenia materiałów i wybrania tych, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i produkcji. Nasze materiały wykonane są w 100 % z naturalnych surowców. Szczycimy się produkowaną od wielu lat torbą bawełnianą, która wykonana jest z bawełny o różnym splocie i gramaturze. Po wyborze materiału i projektu kolejnym etapem jest szycie. Dysponujemy własną nowoczesną krojownią oraz szwalnią z nowoczesnym parkiem maszynowym, bazującym na wysokiej klasy sprzęcie – overlockach przemysłowych ze ściegiem wzmacniającym, stebnówkach z automatycznym obcinaniem nici i ryglowaniem.

 

Wszystkie produkty takie jak torby, workoplecaki, woreczki, sakiewki i inne szyjemy dokładnie, starannie i estetycznie, tak, aby klient wiedział, że może nam zaufać zamawiając pierwszą czy też kolejną partię towaru. Torba materiałowa z bawełny jest naszym sztandarowym produktem, który od wielu lat cieszy się szerokim zainteresowaniem. Rozszerzając ofertę w ostatnim czasie zaproponowaliśmy naszym klientom torby wykonane z lnu. Torby są lekkie, delikatne oraz świetnie pasują na różne okazje.

W ostatnim czasie torba ekologiczna staje się hasłem coraz częściej wpisywanym w wyszukiwarkę internetową. Co za tym idzie, coraz więcej firm rozpoczyna swoją działalność opartą na sprzedaży wszelkiego rodzaju toreb reklamowych z kategorii eco. Również i my w zgodzie ze światowymi trendami oraz w celu budowania świadomości naszej i naszych klientów rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkty Organic & Recycled, o których niedługo ukaże się szerszy wpis.

 

Torby materiałowe Mart’s Bags to produkt prestiżowy, podnoszący wartość marki

Wysoka jakość wykonania, produkty ekologiczne potwierdzone certyfikatami, szeroki wybór modeli i dodatków oraz możliwość personalizacji sprawia, że klienci tworzą z nami torby odpowiednio dopasowane pod własne potrzeby. Każdy ma możliwość stworzyć własną torbę. Zapraszamy do galerii zdjęć (tutaj) i zapoznania się z naszym portfolio. Torby bawełniane możesz również znaleźć na naszych profilach społecznościowych (link) oraz wysłać zapytanie o próbkę materiału czy gotowego produktu


Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję