DODATKI

USZY

KoloroweKolorowe

Dopasuj rączki torby bawełnianej do potrzeb Twojego projektu lub koloru logotypu firmy. Proponujemy dowolne kombinacje kolorystyczne uchwytów z dostępnej kolorystyki materiałów.

szerokieszerokie

Uszy w naszych torbach bawełnianych mogą mieć dowolną szerokość. Standardowa szerokość to 2,5 cm. Do większych gabarytowo toreb sugerujemy szerokość 4 cm. Szersze uszy gwarantują komfort użytkowania toreb na codzień.

podwójnepodwójne

Torba reklamowa może posiadać jednocześnie dwie pary rączek: długie oraz krótkie dla komfortu użytkowania. Podwójne rączki wyróżnią Twoją torbę spośród innych standardowych modeli toreb ekologicznych dostępnych na rynku.

StandardoweStandardowe

Standardowe uchwyty w torbach bawełnianych mają szerokośc 2,5 cm. Długie uszy mają długość 63 cm, natomiast krótkie  - 42 cm.

Uszy z taśmy Uszy z taśmy

Uchwyty torby bawełnianej wykonamy z taśmy nośnej dostępnej w szerokiej gamie kolorów.

Pojedyncze uchoPojedyncze ucho

Produkujemy torby z jednym szerokim uchem. Pojedynczy długi uchwyt pozwala nosić torbę przez ramię. Produkcja na zamówienie toreb bawełnianych daje możliwość dopasowania długości i szerokości uchwytów do oczekiwań Klienta i przeznaczenia torby.

KIESZEŃ

Kieszeń - w środkuKieszeń - w środku

Może mieć dowolną wielkość, jedno lub dwukomorowa, idealna na telefon lub portfel. Dodatkowe opcje kieszeni: zapinana na zatrzask, suwak lub rzep.

Kieszeń - z bokuKieszeń - z boku

Wszyta z boku torby, stanowi praktyczny dodatek.

z zamkiem z zamkiem

Kieszonka zamknięta na zamek błyskawiczny. Zamki dostępne są w różnych długościach i kolorach

Kieszeń podwójnaKieszeń podwójna

Kieszeń w naszych torbach bawełnianych może mieć zarówno dowolny kształt i wymiar jak i kolor. Istnieje możliwość dopasowania kolorystycznie koloru kieszeni do projektu lub logotypu.

Naszyta na zewnątrzNaszyta na zewnątrz

Kieszeń w naszych torbach bawełnianych może mieć zarówno dowolny kształt i wymiar jak i kolor. Istnieje możliwość dopasowania kolorystycznie koloru kieszeni do projektu lub logotypu.

Kieszeń kolorowaKieszeń kolorowa

Kieszeń w naszych torbach bawełnianych może mieć zarówno dowolny kształt i wymiar jak i kolor. Istnieje możliwość dopasowania kolorystycznie koloru kieszeni do projektu lub logotypu.


METKA

drukowanadrukowana

Metka drukowana na materiałach: satyna, nylon, poliester. Nadruk 1 kolor lub więcej w zależności od użytej metody - termotransfer lub hot stamp. Idealny sposób na wykonanie estetycznych i tanich wszywek firmowych. Często stosowana do druku długich serii jednakowych wszywek z logo producenta, składem i przepisem konserwacji wyrobu

żakardoważakardowa

Oferujemy pełną różnorodność form wszywek i taśm żakardowych: cięte na gorąco oraz z zarabianymi brzegami. Wszywki tkane są na podkładzie atłasowym albo satynowym. Termin realizacji wszywki żakardowej wynosi 10-15 dni.

Drukowana sitemDrukowana sitem

Metka drukowana sitem na surówce bawełnianej lub drelichu. Taka metka może być przyszyta w dowolne miejsce: do górnej krawędzi torby, na zewnątrz lub wewnątrz torby.

Drukowana Drukowana

Metka drukowana sitem bezpośrednio na torbie może być umieszczona w dowolnym miejscu torby: z przodu, z tyłu, wewnątrz. Metka jest trwała i efektowna.

etykiety kartonoweetykiety kartonowe

Etykiety kartonowe spełniają funkcję zarówno informacyjną jak i ozdobną. Drukowane na wysoko gatunkowych kartonach dostępne są w różnej gramaturze i rodzajach wykończenia.

Metka drukowana Metka drukowana

Dzięki technice druku offsetowego otrzymujemy wizytówkę firmy oraz miejsce na niezbędbe dane o produkcie. Etykiety mogą posiadać dodatkowe wykończenia: lakier UV, folia mat lub błysk, tłoczenie, nietypowy kształt, złocenie.


WYKOŃCZENIE

Dodatkowe przeszycieDodatkowe przeszycie

Dodatkowe przeszycie overlockiem wzdłuź dna torby powoduje że staje się bardziej trwała i wytrzymała.

DnoDno

Torby bawełniane z dnem są alternatywą do standardowych toreb bawełnianych. Są bardziej pakowne i obszerne, idealne na codzienne zakupy.

StebnowanieStebnowanie

Dodatkowe usztywnienie torby poprzez stebnowanie wzdłuż krawędzi boków powoduje że torba jest bardziej sztywna i nie traci kształtu.

ZatrzaskZatrzask

Zamknięcie torby na metalowy zatrzask to ciekawy pomysł zabezpieczenia zawartości przed wypadnięciem. Zatrzask może być miedziany lub srebrny.

SuwakSuwak

Torba bawełniana zamknięta na zamek błyskawiczny. Zamki dostępne są w różnych długościach i kolorach.

test 12test 12

PAKOWANIE

w torebkę foliową w torebkę foliową

Torby mogą być spakowane jednostkowo w estetyczny woreczek foliowy.

w eko kopertęw eko kopertę

Pakowanie w kopertę wykoananą z papieru ekologicznego podkreśla jej właściwości pro ekologiczne.


Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję