Stwórz swoją torbę

Opublikowano: 01/22/2021 / Kategoria: brak / Komentarze: brak

Stwórz swoją torbę

Proces stworzenia torby bawełnianej z punktu widzenia klienta jest relatywnie prosty. W kilku prostych krokach z pomysłu powstaje gotowy produkt. Najważniejszy jest jednak sam początek, czyli moment tworzenia projektu, który wyznacza dalszą pracę w naszej szwalni i drukarni. Przejdźmy teraz przez cały proces tworzenia projektu.

Wspomnę jeszcze, że tworzenie workoplecaków materiałowych, kosmetyczek i woreczków bawełnianych wygląda dokładnie tak samo, jak tworzenie torby bawełnianej.

 

1. WYBIERZ MODEL

Wszystko zaczyna się od wyboru modelu torby. Na naszej stronie internetowej (link) znajdziesz 18 modeli toreb specjalnie dopasowanych. Każdy model został starannie zaprojektowany z myślą o użyteczności.

2. WYBIERZ MATERIAŁ

Wśród naszych materiałów oferujemy:

  • bawełnę o gramaturze 150g, 260g, 280g, 320g
  • bawełnę organiczną150g i 220g
  • len o gramaturze 154g
  • bawełnę z recyklingu 150g

3. WYBIERZ KOLOR

Każdy proponowany materiał dostępny jest w specjalnie dobranej palecie kolorów. Kolory możecie znaleźć na naszej stronie internetowej lub w naszym katalogu (poproś o katalog/ katalog w wersji online). Pamiętaj, że kolor rączek może być inny niż samej torby. Pobudź swoja kreatywność i skorzystaj ze wszystkich możliwości.

4. WYBIERZ DODATKI

Metki, zapięcia, kieszonki i sznurki. W naszym katalogu (link do katalogu online lub poproś o wysłanie katalogu) zapoznasz się z dostępnymi dodatkami, które jesteśmy w stanie dołączyć do twojej torby, czy każdego innego projektu z naszej oferty produktów bawełnianych.

5. WYBIERZ METODĘ NADRUKU 

Sposób naniesienia grafiki na torbę jest istotny przy wycenie kosztów torby materiałowej. W naszej ofercie udostępniamy nadruk metodą DTG, sitodrukiem lub rastrą. Dodatkowo nadruk można wykonać przed uszyciem torby lub po, a miejsce nadruku może znajdować się na zewnątrz lub wewnątrz torby.

6. WYŚLIJ SWOJA GRAFIKĘ

Wyślij swój wybór wraz z projektem graficznym logo lub innej grafiki, którą chcesz umieścić na torbie. Projekt graficzny powinien być przygotowany w postaci wektorowej i wysłany w formacie PDF. O poprawnym przygotowaniu pliku przeczytasz w jednym z naszych kolejnych wpisów w aktualnościach.

7. OTRZYMASZ OD NAS WYCENĘ

Po skompletowaniu wszystkich informacji, z powyższych punktów przygotujemy dla Ciebie wycenę projektu torby bawełnianej. Następnie po zaakceptowaniu wyceny przygotowujemy wizualizację produktu.

8. OTRZYMASZ OD NAS WIZUALIZACJĘ

Plik z grafiką jest niezbędny do stworzenia przez nas wizualizacji. Przygotujemy dla Ciebie projekt torby tak, jak zostanie ona uszyta oraz w którym miejscu i jakiej wielkości będzie wykonany nadruk. Wizualizacja ma na celu dopracowanie całego projektu, skonfrontowanie wizji i potwierdzenie założeń.

 

Wybór modelu, materiału, koloru jak i dodatków do torby materiałowej zależy od klienta, nasi pracownicy jednak zawsze chętnie doradzą na każdym etapie tworzenia projektu. W zależności od przeznaczenia, jakie będzie mieć torba oraz od grafiki, jaka się na niej pojawi, możemy podpowiedzieć kilka ciekawych oraz istotnych wskazówek. A gdy wszystko już jest gotowe zabieramy się za szycie!

Twoja torba jest w trakcje realizacji. Oczekuj od nas informacji, że Twoja paczka już jest w drodze.

torba z bawełny organicznej


Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję