The Witcher fanstastyczna opowieść

Opublikowano: 03/07/2015 / Kategoria: brak / Komentarze: brak
Torba bawełniana Witcher

The Witcher fanstastyczna opowieść.

Czy trzeba być fanem gier komputerowych czy fantasy aby chociaż raz usłyszeć o sukcesie Wiedźmina (The Witcher)? Przecież to wielki niezaprzeczalny sukces polskiej gry na arenie międzynarodowej. Przyznaję się, że nie znałam tej gry do momentu, kiedy po raz pierwszy wyprodukowaliśmy torby bawełniane z postacią głównego bohatera.

Akcja gry ma miejsce w średniowiecznych realiach fantasy. Gra opiera się na zdarzeniach z powieści Andrzeja Sapkowskiego. Mamy możliwość wcielenia się w postać głównego bohatera z powieści - Geralta z Rivii. Postać ta ma nadludzkie zdolności, zabija potwory. 

Wiedźmin otrzymał blisko 50 nagród m.in. tytuł "Best of E3" opiniotwórczego portalu GameSpot czy "People's Choice Award" IGN - serwisu o grach. Z dumą patrzę na torby bawełniane z postacią Wiedźmina, stanowią trwałą i solidną formę promocji gry na całym świecie. Zapewne torby będą służyły fanom niezwykłego fantastycznego świata.

   

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję