ZNAKOWANIE

DTGDTG

Teraz możemy drukować szybciej i jeszcze lepiej!
Zadrukuj jedną z naszych toreb bezpośrednio na materiale zdjęciami w wysokiej rozdzielczości,
z super jakością także w gradientach.
Możesz to zrobić już od 1 szt. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SitodrukSitodruk

Najbardziej popularna technika nadruku. Charakteryzuje się żywymi kolorami oraz ostrym konutrem. Szeroki wybór farb sprawia, że drukowany wzór może mieć wyraziste krycie. Barwy mieszane są według wzornika Pantone.

Full colorFull color

Druk odbywa się metodą rastra, małych punktów składających się na całość obrazu. Kolejno drukowane kolory nakładają się na siebie, tworząc półtony i nowe barwy. Zastosowanie tej techniki pozwala na druk pełnokolorowy, z zachowaniem trwałości sitodruku farbami plastizolowymi.

Nadruk przed uszyciemNadruk przed uszyciem

Nadruk wykonywany jest przed uszyciem, na wykroju co pozwala na wykorzystanie całej powierzchni torby. W ten sposób uzyskujemy niepowtarzalne i ciekawe efekty graficzne.

Puchnąca farbaPuchnąca farba

Do sitodruku można używać specjalistycznych farb dające ciekawe i oryginalne efekty nadruku: puchnące, wypukłe czy brokatowe.

Nadruk w środkuNadruk w środku

Twoje logo może znajdować się również w środku torby.

TermotransferTermotransfer

Wgrzanie odpowiednio przygotowanego wydruku na kartce przy pomocy prasy.

HaftHaft

Haft komputerowy możemy zaliczyć do ekskluzywnych metod zdobienia toreb bawełnianych. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne, haft komputerowy jest trwałym sposobem znakowania – można go prać i prasować. Wszystkie przeszycia są wykonywane bardzo precyzyjnie.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję