Modele toreb

Produkujemy ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt wersji toreb ekologicznych produkowanych ze 100% bawełny barwionej i naturalnej. Posiadamy własną szwalnię i gwarantujemy konkurencyjne ceny, jak również pomagamy w doborze wymiarów toreb, tkanin, kolorów, sposobu wykończenia oraz nadruku.

Nasze torby produkujemy w Polsce, drukujemy na wykrojach, co daje nam możliwość rozmieszczenia grafiki na całej powierzchni produktu. Oferujemy 12 standardowych modeli toreb do wyboru lub opcję indywidualnego projektu. Możliwe są dowolne kombinacje kolorystyczne oraz wykończeniowe. Nasze torby cechuje solidne i estetyczne wykonanie. Jako producent oferujemy ekologiczne torby bawełniane dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

INNE PRODUKTY BAWEŁNIANE

W naszych szwalniach poza torbami produkujemy również inne produkty bawełniane.  Najpopularniejszym zamiennikiem klasycznej torby na ramię jest worek na plecy, zwany również workoplecakiem. Wygodny, pojemy i pięknie eksponujący nadruk plecak może posiadać dodatkowo szyte dno, dostępny jest w dwóch rozmiarach.

Dla klientów potrzebujących szczególnej personalizacji ich produktów oferujemy woreczki i kosmetyczki. Dostępne są w wielu rozmiarach i w zależności od wielkości mogą przechowywać zarówno drobiazgi, jak i konkretne większe produkty. Oferujemy szeroki wybór kolorów materiału i zapięcia (sznureczków lub suwaków).

To jeszcze nie koniec naszych pomysłów! Dla miłośników gotowania i niestandardowych rozwiązań promowania swojej marki proponujemy fartuszek bawełniany. Dostępny w dwóch rozmiarach podanych w naszym wzorniku, jednak możemy też zaprojektować go na indywidualne zamówienie.  

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty produktów bawełnianych poniżej. Jeśli masz pomysł, który wykracza poza nasze dotychczasowe realizacje, zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy zrealizować Twoją wizję!

MOŻLIWOŚCI

Jako producent ekologicznych toreb bawełnianych oferujemy wiele możliwości personalizacji toreb oraz dopasowania kształtu, wyglądu i wykończenia do oczekiwań Klienta. Proponujemy kilka rodzajów materiałów, mnóstwo dodatków oraz metod znakowania.

Stwórz swoją niepowtarzalną torbę i wybierz z wielu możliwości: wymiary, rodzaj rączek, sposób uszycia, kolor, dodatki i wykończenie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wizualizację torby bawełnianej z Twoim logo, następnie prototyp do akceptacji oraz wyprodukujemy w ciągu 10 dni roboczych.