Organic & Recycled - Bawełna organiczna i bawełna z recyklingu

Opublikowano: 19/11/2020

Bawełna organiczna i bawełna z recyklingu

Idea stworzenia działu z materiałami organicznymi i materiałami z recyklingu powstała wraz z rozwojem naszej działalności. Początkowo nasze produkty tworzone były ze standardowych rodzajów bawełny, jednak w ostatnim czasie postanowiliśmy zgłębić temat materiałów przyjaznych środowisku. Mowa tu o bawełnie recyklingowanej i bawełnie powstałej podczas produkcji organicznej. Do naszej oferty dołączył także len.

Środowisko i produkcja to dwie oddzielne sfery, jednak obie są dla nas ważne, dlatego uważamy, że powinny ze sobą współgrać. Obserwacja otoczenia biznesowego i środowiska dookoła nas pozwoliła nam wysunąć wnioski dotyczące produkcji i konsumpcji w naszej branży. Jako lider w produkcji toreb bawełnianych na polskim rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie produkcji przyjaznej środowisku, a także ponownego wykorzystywania surowców.

1160x1042-organic-recycled
 

Materiały biodegradowalne i kompostowe świetnie przyjęły się wśród naszych klientów, a teraz stanowią także część naszych topowych produktów, które rozchwytywane są jak świeże bułeczki. Wszystkie nasze materiały posiadają odpowiednie certyfikaty, świadczące o ich jakości i produkcji zgodnej z rygorystycznymi wymogami instytucji certyfikujących. Certyfikaty są swego rodzaju komunikacją z klientem. Etykieta z logo, potwierdzająca jakość produktów, zapewnia konsumenta o tym, że przekaz jest autentyczny, a producent  wiarygodny.

Torby bawełniane wykonane z materiałów organicznych niosą ze sobą ideę od lat istotną w kręgach biznesowych, a mianowicie “ jak my dla środowiska, tak środowisko dla nas”. Działalność Mart’s Bags to nie tylko zwykła produkcja toreb. Dbamy o to, aby nasze torby były wizytówką zarówno nas, jak i Waszych kampanii i marek. Jakość, transparentność i autentyczność jest dla nas na pierwszym miejscu i staramy się przedstawić wszystkie te cechy w naszych produktach.