Torba TM14

TORBA Z DNEM I BOKAMI, DNO I BOKI WSZYTE OSOBNO

szerokość: 40 cm
wysokość: 38 cm
dno i boki: 10 cm
uszy: 2.5 cm

Wyjątkowo atrakcyjny model torby bawełnianej posiadający dno i boki wszyte osobno. Możemy w niej dowolnie łączyć kolory z palety dostępnych kolorów materiałów. W tym modelu każdy element może być w innym kolorze: przód, tył, dno i boki (jeden element), również rączki. Posiada uszy szerokości 2.5 cm.

Jej usztywniania budowa sprawia, że nadałaby się jako torba na gry planszowe lub inne produkty pakowane w pudełka, na przykład perfumy lub buty. Lista jej zastosowań nie ma końca – dlatego jest tak trafionym pomysłem na gadżet reklamowy. Można ją zabrać ze sobą wszędzie i zawsze będzie przydatna.

Wybierz grafikę, jaką chcesz mieć na torbie swojej firmy, z pewnością będzie bardzo dobrze widoczna. Wzmocnij odbiór swojego logo, dobierając dowolnie pasujące kolory materiałów.

Torba płócienna wykonana z ekologicznej bawełny dzięki Tobie może zastąpić dziesiątki plastikowych reklamówek. Wybierając produkty promujące Twoją firmę u MART’S BAGS wspierasz polskie przedsiębiorstwa oraz ochronę środowiska. Nasze torby produkowane są z ekologicznej bawełny organicznej lub z bawełny recyklingu. Dbamy o najwyższą jakość produktów i dokładne spełnienie wizji naszych klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

wiecej
wiecej