Torby Materiałowe

Noszenie bawełnianej torby na zakupy w realny sposób pozwala ograniczyć generowanie śmieci w postaci foliowych reklamówek. Jednorazowe, plastikowe torebki już dawno stały się passe, dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na ekotorby. Torba zakupowa to jednak nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale też pole do własnego manifestu lub reklamy. Przekonaj się, ile możesz zyskać, oferując swoim klientom, pracownikom czy uczestnikom eventu taki praktyczny gadżet!


Torby materiałowe z nadrukiem — wygodne z pożytecznym


Gadżety reklamowe to często bezużyteczne bibeloty z logotypami, przedmioty, które nie są nam do niczego potrzebne. Inaczej jest w przypadku toreb bawełnianych — w przeciwieństwie do kubków możemy kolekcjonować je bez ograniczeń, bo wystarczy zwinąć materiał i schować w dowolne miejsce, a wkrótce i tak się przydadzą: podczas zakupów, przeprowadzki czy podróży. W naszej ofercie znajdziesz aż 18 różnych rodzajów toreb, które różnią się od siebie fasonem, rozmiarem i liczbą uchwytów. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, by następnie przystąpić do personalizacji projektu. Warto podkreślić, że wśród dostępnych do wyboru tkanin jest bawełna pochodząca z recyklingu. Zamów torby materiałowe w MART’S BAGS i przekonaj się, dlaczego jest to tak lubiany gadżet promocyjny!


Wygodne torby zakupowe z Twoim logo


Organizujesz festiwal muzyczny lub premierę nowego produktu? A może planujesz firmowy piknik rodzinny z różnymi konkursami i zawodami? Chcesz, by Twoi klienci sami stali się "nośnikiem" reklamy? Trudno o lepszy sposób na promocję marki, wydarzenia lub produktu niż torby materiałowe z nadrukiem. Bawełna świetnie nadaje się do  adrukowania, dzięki czemu w estetyczny sposób wyeksponujesz swój logotyp. Wybierz najwygodniejszy w użytku fason, by tym samym zachęcić odbiorców do korzystania z torby podczas każdych zakupów. Sprawdź dostępne kolory, rodzaje materiałów, rozmiary i stwórz swoją własną torbę. Zapraszamy!