CO KRÓLICZEK CHOWA W TORBIE?

Opublikowano: 19/03/2015

Wszyscy rozdają prezenty na Boże Narodzenie. Czemu nie na Wielkanoc? Zaskocz swoich klientów, podaruj torbę pełną prezentów na wiosnę.

Radujemy sie na przybycie wiosny. Po kilku miesiącach szarych i smutnych w końcu nadchodzi kolorowy czas. Za chwilę będą kwitły kwiaty, drzewa, krajobraz się zazieleni, przyroda obudzi się do życia. My również radujemy się i inspirujemy pomysłami.


Co można schować do naszych toreb? Nasze torby są pojemne, poręczne i wytrzymałe. Można do nich wiele włożyć: babki, mazurki, jajka, koszyczek wielkanocny, kwiaty. Dajemy możliwość wyprodukowania swojej własnej torby z nadrukiem. Pomożemy w wyborze materiałów, kolorów, doradzimy w rozmieszczeniu grafiki. Torby bawełniane są produkowane w Polsce, dzięki czemu mamy wiele możliwości personalizacji do wyboru: długość rączek, 3 rodzaje materiałów do wyboru w wielu kolorach, nadruk na całej powierzchni torby. A to wszystko w 10 dni roboczych.

Na wiosnę mamy specjalną ofertę - torby dostępne od ręki. Nasz topowy model TM02 z dnem i bokami dostępny na stanie magazynowym w wyjątkowej cenie.

 

 

button