Torby Bawełniane

Ekologia odgrywa coraz większą rolę w naszym codziennym życiu, dlatego też ekologiczne rozwiązania cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Jednym z produktów przyjaznych środowisku są bawełniane torby wykonane z naturalnych materiałów — właśnie takie proponujemy w Mart's Bags! W naszej własnej szwalni tworzymy wyjątkowe torby  bawełniane z nadrukiem ze 100% bawełny barwionej i naturalnej. Proponujemy 12 ponadczasowych modeli toreb do wyboru. Dajemy również możliwość zamówienia toreb według indywidualnego projektu z dowolnym wykończeniem i różnymi kombinacjami kolorystycznymi. Każda bawełniana torba reklamowa, która opuszcza naszą szwalnię,  rzygotowywana jest z dbałością o detale, tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów — nie wierzysz? Złóż zamówienie i sprawdź!


Bawełniane torby reklamowe — doskonała alternatywa dla standardowych toreb foliowych


Coraz więcej osób zadaje sobie sprawę z tego, że foliowe reklamówki stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska naturalnego — większość z nich po kilku minutach użytkowania trafia do jezior, rzek, lasów, zapycha studzienki kanalizacyjne i powiększa góry odpadów na wysypiskach śmieci. Podczas ich produkcji z surowców nieodnawialnych  powstaje wiele szkodliwych substancji, a rozkład trwa wiele dziesięcioleci, dlatego tak ważne jest ograniczenie ich ilości oraz wybieranie ekologicznych, wielorazowych zamienników. 

Przed degradacją środowiska uratuje nas bawełniana torba. Trwała, solidna, wytrzymała i przede wszystkim ekologiczna oraz przeznaczona do wielokrotnego użytku, doskonale sprawdzi się podczas zakupów, noszenia niezbędnych rzeczy do szkoły, pracy czy podczas wakacyjnego urlopu. Jest nie tylko praktyczna i bezpieczna dla środowiska  naturalnego, ale też o wiele lepiej prezentuje się niż jednorazowa reklamówka foliowa.


Torby bawełniane z własnym nadrukiem


Szczególną popularnością cieszą się modele z oryginalnymi nadrukami. Ekologiczna torba ozdobiona pięknym, stylowym nadrukiem to jeden z największych trendów ostatnich lat. W Mart's Bags dbamy o to, aby każdy napis, obrazek czy grafika umieszczana na torbach lub bawełnianych woreczkach był wykonany w najwyższej jakości. Tworzymy  efektowne i bardzo praktyczne reklamowe torby bawełniane, które doskonale sprawdzą się w roli gadżetów firmowych promujących działalność każdej firmy. Wręczane klientom, partnerom czy kontrahentom podczas targów, eventów firmowych lub spotkań biznesowych wpływają na rozpoznawalność i dobry wizerunek marki. Osoba obdarowana  ekologiczną torbą bawełnianą z oryginalnym nadrukiem na pewno znajdzie mnóstwo okazji do jej wykorzystania i lepiej zapamięta Twoją firmę, dlatego nie czekaj — zainwestuj w proste, solidne torby reklamowe z nadrukiem, które staną się skutecznym, mobilnym elementem promocji. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować wizualizację torby  bawełnianej z Twoim logo!


Ekologiczne torby bawełniane — reklamowe gadżety, które stanowią doskonałe uzupełnienie działań promocyjnych


Jako lider w produkcji spersonalizowanych wyrobów oferujemy szeroki wybór gotowych modeli w wielu różnych wymiarach, kolorach czy sposobach wykończenia oraz możliwość dopasowania toreb do własnych potrzeb. Tworzymy standardowe torby płaskie, zaprasowane z dnem i bokami, torby sportowe i plażowe oraz torby dwukolorowe.  Wszystkie rodzaje toreb możemy ozdobić sprawdzonymi metodami znakowania zapewniającymi atrakcyjne i długotrwałe efekty — sitodrukiem, haftem czy termotransferem. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz zadbanie o każdy szczegół wykończenia toreb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz szerokim  asortymentem ekologicznych produktów bawełnianych.