Dodatki

Do każdego modelu torby możesz dobrać wiele dodatków, zwiększając jej praktyczność lub oryginalność. Zapoznaj się z rodzajami uszu, kieszeni, sposobem pakowania i innymi dodatkowymi funkcjami. Oferujemy kieszenie wewnątrz i na zewnątrz torby, zapinane, kolorowe i podwójne. Czy wiedziałeś, że metka może służyć jako dodatkowy element promocyjny torby? Oferujemy ich aż jedenaście rodzajów. Jeśli zależy Ci na pakowności, do swojej torby możesz dobrać też dno. Wszystkie elementy są przez nas zaprojektowane z pełną precyzją, aby spełniały funkcje praktyczne i estetyczne.

Sprawdź, jakie detale mogą się zawierać w Twoim produkcie, czytając opisy poniżej.

Uszy

Uszy standardowe

Standardowe uchwyty w torbach bawełnianych mają szerokość 2,5 cm lub 4 cm. Długie uszy mają długość 63 cm, natomiast krótkie - 33 cm. Oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania długości i szerokości rączek do każdego modelu torby. 

Uszy uszy szerokie

Uszy w naszych torbach bawełnianych mogą mieć dowolną szerokość. Standardowa szerokość to 2,5 cm. Do większych gabarytowo toreb sugerujemy szerokość 4 cm. Szersze uszy gwarantują komfort użytkowania toreb na co dzień. Standardowe uchwyty w torbach bawełnianych mają szerokość 2,5 cm. Długie uszy mają długość 63 cm, natomiast krótkie - 42 cm.

Uszy uszy kolorowe

Dopasuj rączki torby bawełnianej do potrzeb Twojego projektu lub koloru logotypu firmy. Proponujemy dowolne kombinacje kolorystyczne uchwytów z dostępnej kolorystyki materiałów: surówka, drelich, bawełna organiczna, bawełna z recyklingu. Wybierz dowolny kolor rączek.

Uszy ilość uszu

Torba reklamowa może posiadać jednocześnie dwie pary rączek: długie oraz krótkie dla komfortu użytkowania. Podwójne rączki wyróżnią Twoją torbę spośród innych standardowych modeli toreb ekologicznych dostępnych na rynku. Produkujemy torby z jednym szerokim uchem. Pojedynczy długi uchwyt pozwala nosić torbę przez ramię. Produkcja na zamówienie toreb bawełnianych daje możliwość dopasowania długości i szerokości uchwytów do oczekiwań Klienta i przeznaczenia torby.

Uszy pojedyncze ucho

Produkujemy torby z jednym szerokim uchem. Pojedynczy długi uchwyt pozwala nosić torbę przez ramię. Produkcja na zamówienie toreb bawełnianych daje możliwość dopasowania długości i szerokości uchwytów do oczekiwań Klienta i przeznaczenia torby.

Kieszeń

Kieszeń kieszeń

Jest to dodatkowa opcja personalizacji, może mieć dowolną wielkość, jedno lub dwukomorowa, idealna na telefon, portfel lub inne drobne akcesoria. Dodatkowe opcje kieszeni: zapinana na zatrzask, suwak lub rzep. Kieszeń może być wszyta w środku lub z boku torby bawełnianej. Wybierz kieszeń z dostępnej kolorystyki materiałów: surówka, drelich, bawełna organiczna, bawełna z recyklingu.

Kieszeń z suwakiem

Kieszonka wszyta w środku lub z boku torby może być zamykana na zamek błyskawiczny. W naszej ofercie znajdują się suwaki dostępne w różnych długościach i kolorach. Zamki są plastikowe. Dodatkowe zamknięcie sprawia, że kieszonka staje się dodatkiem bardziej praktycznym.

Kieszeń kieszeń podwójna

Kieszeń w naszych torbach bawełnianych może być pojedyncza lub podwójna. Dodatkowo może być wykonana w dowolnym kształcie i kolorze. Materiał, z którego wykonana jest kieszeń może różnić się od materiału torby. Kieszeń zarówno pojedyncza jak i podwójna może być uszyta w każdym miejscu torby oraz dopasowana kolorystycznie do projektu nadruku lub logotypu.

Kieszeń naszyta na zewnątrz

Kieszeń w naszych torbach bawełnianych może mieć dowolny kształt, wymiar i kolor. Kolor, a także materiał kieszonki może różnić się od koloru i materiału, z którego została wykonana torba. Ponadto istnieje możliwość dopasowania kolorystycznie koloru kieszeni do projektu nadruku lub logotypu.

Kieszeń kieszeń kolorowa

Kieszeń, którą naszywamy na torbie bawełnianej może być wykonana w innym kolorze, a także z innego materiału niż reszta torby. kolor kieszeni możemy dopasować do koloru grafiki, która będzie nadrukowana na torbie lub do logotypu firmy. Kieszeń kolorowa może być pojedyncza oraz podwójna. Kolorową kieszeń możemy przyszyć w każdym miejscu na torbie.

Metka

Metka drukowana

Metka drukowana jest na materiałach: satyna, nylon i poliester. Nadruk dostępny jest w jedym lub wielu kolorach w zależności od użytej metody - termotransfer lub hot stamp. Metka drukowana to idealne rozwiązanie do stworzenia estetycznych i tanich wszywek firmowych. Często stosowana do druku długich serii jednakowych wszywek z logo producenta, składem i przepisem konserwacji wyrobu.

Metka żakardowa

Metki żakardowe tkane są z najwyższej jakości przędzy poliestrowej, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość i wysoką jakość.  Oferujemy wszywki cięte na gorąco oraz z zarabianymi brzegami. Wszywki wykonywane są różnymi technikami, z możliwością wyboru szerokości od 5 mm do 200 mm, grubości oraz sposobu konfekcjonowania. Minimalne zamówienie metek żakardowych wynosi 500 sztuk.

Metka drukowana sitem

Metka drukowana sitem na surówce bawełnianej, drelichu, bawełnie z recyklingu, w kolorze z naszej palety materiałów. Mogą mieć dowolną wielkość od 2 cm do 15 cm. Metka może być przyszyta: do górnej krawędzi torby, na zewnątrz lub wewnątrz torby. Minimalne zamówienie metek drukowanych wynosi 100 sztuk.

Metka drukowana na torbie

Metka drukowana jest sitem lub transferem bezpośrednio na torbie. Takie znakowanie jest trwałe i efektowne. Metka umieszczona na materiale, z którego wykonana jest torba może być umieszczona z przodu w dowolnym miejscu, z tyłu lub wewnątrz torby. Idealnie nadaje się do subtelnego znakowania logotypem, hasłem lub może przedstawiać instrukcję prania.

Metka ekoskóra

Ekoskóra to ekologiczna imitacja materiału naturalnej skóry. Metka z ekoskóry dostępna jest w wielu kolorach. Dzięki właściwościom ekoskóry i wykorzystaniu lasera mamy możliwość grawerowania znaków na jej powierzchni oraz wycinania dowolnych kształtów. Powierzchnia jest delikatna i miękka w dotyku. Grawerowane wzory wiernie odwzorowują każdy detal, ładnie kontrastując z powierzchnia ekoskórki. Metka może być przyszyta w górnej krawędzi, do boku lub naszyta na zewnątrz torby.

Metka washpapa

WASHPAPA to trwały i elastyczny  papier, który nadaje się do szycia. Szeroka gama modnych kolorów oraz efektowne wykończenia sprawiają, że materiał w połączeniu z techniką grawerowania to atrakcyjna alternatywa dla popularnych ekoskórek. Metka washpapa może być przyszyta w górnej krawędzi, do boku lub naszyta na zewnątrz torby.

Metka bawełniana tkana

Metka bawełniana tkana jest z ekologiczną metką wykonaną z bawełny z recyklingu. Metkę można stworzyć wykorzystująć aż 8 kolorów nici. Dzięki tkaniu metki na zamówienie, możemy spersonalizować metkę i dostosować ją do potrzeb klienta. Tak samo jak wszywka żakardowa, metka może być cięta na gorąco lub z zarabianymi brzegami.

Metka taśma bawełniana

Dzięki wykorzystaniu przędzy bawełnianej w technice tkackiej, etykiety maja naturalny charakter i surową strukturę. Wszywki z użyciem bawełny wykonywane są w technikach tkanych jak i drukowanych. Naturalny, surowy materiał przeznaczony do druku jednostronnego. Metka wykonana na gotowej taśmie bawełnianej skraca czas produkcji. 

Metka tkana z recyklingu PET

Stosowana w produkcji metek przędza pochodzi w 100% z przędzy recyclingowej (PET). Metka tkana jest w technice podwójnej gęstości, co gwarantuje wysoką jakość produktu oraz możliwość precyzyjnego odwzorowania drobnych elementów. Zalecane miejsca przyszycia: doszywana z boku, zakładana na górze, naszywana na torbę. Minimalne zamówienie wynosi 100 sztuk.

Metka PCV

Elastomery, czyli gumowe naszywki, to element wykonany z miękkiego PCV. Kształty oraz kolorystyka naszywek mogą być dowolne. Istnieje możliwość nakładania wielu warstw kolorów i uzyskiwania wypukłości oraz trójwymiarowości. Jest to oryginalny sposób na oznakowanie produktu swoją marką. Elastomery możemy przyszyć do boku torby lub na zewnątrz.

Metka etykieta kartonowa

Etykiety kartonowe drukowane są na wysoko gatunkowych kartonach w różnej gramaturze. Przywieszki dostepne są także w wersji eko - wykonane z kartonu makulaturowego. Etykiety mogą posiadać dodatkowe wykończenia: lakier UV, folia mat lub błysk, tłoczenie, nietypowy kształt, złocenie. Dzięki technice druku offsetowego otrzymujemy dodatkowe miejsce na niezbędne dane o produkcie.

Wykończenie

Wykończenie dodatkowe przeszycie

Dodatkowe przeszycie overlockiem tzw. Stebnowanie wzdłuż dna krawędzi lub dna torby powoduje, że staje się bardziej sztywna i wytrzymała, nie traci kształtu. Torba stebnowana to torba charakteryzująca się dodatkowym szwem bocznym, dzięki któremu materiał tworzy profil boczny i dno, modelując fason całej torby.

Wykończenie dno

Torby bawełniane z dnem są alternatywą dla standardowych toreb bawełnianych. Są bardziej pakowne i obszerne, idealne na codzienne zakupy. W każdej torbie możemy indywidualnie dopasować wymiary dna. Torba z dnem jest pojemniejsza. Przykładowy model torby z dnem to TM01 lub TM04.

Wykończenie zatrzask

Zamknięcie torby bawełnianej na metalowy zatrzask to ciekawy pomysł zabezpieczenia zawartości przed wypadnięciem. Zatrzask wykonujemy w postaci nap, które mogą być miedziane lub srebrne. Zatrzask może zamykać całą tobę lub samą kieszonkę. 

Wykończenie suwak

Do każdego modelu torby bawełnianej możemy doszyć zamek błyskawiczny, który sprawia, ze torba staje się jeszcze bardziej praktyczna. Zamki dostępne są w różnych długościach i kolorach. Dodatkowo suwaki mogą zamykać całą torbę bawełnianą lub samą kieszonkę. Zamki są świetna alternatywą do nap.

Pakowanie

Pakowanie w torebkę foliową

Torby bawełniane mogą być spakowane przed wysłaniem pojedynczo w estetyczny woreczek foliowy.

Pakowanie w eko kopertę

Pakowanie toreb bawełnianych w kopertę wykonaną z papieru ekologicznego podkreśla jej właściwości pro ekologiczne.