Aktualności

Ekologia oczami najmłodszych
04/12/2021

Chcielibyśmy przypomnieć tekst, z którym mogliście zapoznać się już jakiś czas temu — znajdziecie go tutaj (link). Na temat naszej współpracy wypowiedział się także dyrektor, wyrażając swoją wdzięczność w pięknym liście z podziękowaniami. Workoplecaki, które zapewniliśmy uczniom, wzbudzają podziw. A nas przepiera duma i radość z powodu uczestniczenia w tak szlachetnym dziele.

Teraz chcielibyśmy uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć Państwu, które z prac najbardziej ujęły jury. Kto wie, może i Wy zechcielibyście mieć taki nadruk na swoich torbach? Zacznijmy od prac najmłodszych (klasy 1-4).

czytaj dalej
Świąteczna eko checklista
19/11/2021

Niemal na każdym kroku możemy ograniczyć ilość śmieci, które produkujemy. Przez własnoręcznie wykonywane dekoracje — każdy za nas ma jakiś talent artystyczny — po planowanie domowych posiłków i dzielenie się nadmiarem z innymi (sąsiadami czy rodziną).

czytaj dalej
Świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników i klientów.
28/10/2021

Świąteczne zestawy prezentowe zostały skomponowane przez nas dla firm, które chcą celebrować święta wraz ze sowimi pracownikami, czy klientami. Każdy znajdzie coś dla siebie, spośród pięciu pakietów, które zapakowane są w ekologiczne worki z nadrukowanymi świątecznymi grafikami.

czytaj dalej
Świąteczne EKO woreczki z twoim logo
21/10/2021

Woreczki ekologiczne w świątecznym wydaniu to wielofunkcyjny dodatek dla firm w tegoroczne święta. Idealnie posłużą na opakowanie drobnych upominków zarówno dla klientów jak i pracowników, ale również można użyć ich jako ekologiczny zamiennik jednorazowych reklamówek. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na mniejsze zużycie plastiku ale również konsumenci będą mieć możliwość nabycia już zapakowany prezentów. 

czytaj dalej
Jak samemu zrobić EKO prezent?
15/10/2021

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi mnóstwo przygotowań związanych z tym okresem — między innymi kupowanie prezentów. Czy co roku zmagasz się z brakiem pomysłów na podarunki dla najbliższych, a do tego chciałbyś w tym kolorowym czasie nie zapominać o naszej planecie? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy pomysły na eko prezenty, które sprawdzą się dla każdego!

czytaj dalej
Zapakuj prezent w eko
04/10/2021

Nie da się ukryć, że Święta to magiczny czas, wypełniony rodzinnymi spotkaniami, prezentami i dekoracjami. Niestety po świętach tony śmieci, produkowane z opakowań na prezenty pod choinkę trafiają na śmietniki na całym świecie. Może dałoby się temu zapobiec?

czytaj dalej
Wspieramy kształcenie liderów
24/09/2021

W ostatnim czasie podarowaliśmy torby bawełniane dla Instytutu Wakacyjnego fundacji Tech for Poland. Wydarzenie miało na celu przygotować przyszłych nauczycieli do pracy w szkole, a przede wszystkim stworzyć im nowe wyobrażenie na edukacje.

czytaj dalej
Gdzie jest meta metki (część I)?
18/09/2021

W Mart’s Bags możliwości dostosowywania produktów do potrzeb indywidualnych są arcyszerokie. Jednym z elementów zazwyczaj zaniedbywanych (prawdopodobnie ze względu na mały rozmiar) są… metki. Dzisiaj przyjrzymy się im nieco dokładniej, aby lepiej poznać bogactwo dostępnego wyboru i jego znaczenie.  

czytaj dalej
Torba dla polskiego producenta obuwia
07/09/2021

To co wyróżnia ten produkt to przede wszystkim wielokrotne użycie. Możemy wykorzystać torbę w wielu sytuacjach. Po złożeniu nie zajmuję zbyt wiele miejsca w szafie, a po praniu dalej wygląda jak nowa.

czytaj dalej
Bardzo bardzo
28/08/2021

Torby materiałowe rozdawane są jako pamiątka po każdym koncercie muzykom, którzy występują na scenie. Mamy nadzieję, że za każdym razem kiedy spojrzą na torbę przywołają swoje wspomnienia z koncertu.

czytaj dalej
Nowy certyfikat w Mart’s Bag’s
12/08/2021

Celem GRS jest przede wszystkim zwiększenie wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu przy dbałości o środowisko.

czytaj dalej
Ekologia oczami najmłodszych
11/06/2021

W ostatnim czasie współpracowaliśmy z nauczycielami z wymienionej szkoły. Mogliśmy być częścią pięknej historii. Ze względu na ograniczone możliwości pracy zdalnej z dziećmi w wieku szkoły podstawowej, jedna z nauczycielek wpadła na pewien genialny pomysł… A my pomogliśmy go zrealizować!

czytaj dalej
Jesteśmy w Newsweek'u
10/06/2021

Zielony Newsweek to sekcja dołączona do tygodnika Newsweek, zawierająca 16 stron konkretnych propozycji rozwiązań ekologicznych dostępnych na polskim rynku. W wydaniu, które swoją premierę miało 24 maja, wśród wielu odpowiedzialnych i świadomych firm znaleźliśmy się i my, pokazując, jak łączyć modę, reklamę i ekologię.

czytaj dalej
Jak stworzyć produkt w pełni ekologiczny?
17/05/2021

Ze względu na ciągle rosnącą potrzebę tworzenia oraz obecnymi trendami pro-eko, prezentujemy możliwości większego dbania o środowisko. Naszym sposobem na osiągnięcie tego jest tworzenie produktów w 100% ekologicznych. Materiały, które proponujemy, posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100, GOTS, RCS oraz Fairtrade.

czytaj dalej
Zagraj z nami! Historia torby dla Trefl S.A.
06/05/2021

Jednym z naszych klientów jest firma Trefl S.A. To jeden z najbardziej znanych producentów gier planszowych, zabawek i puzzli w Polsce. Specjalnie dla nich wykonaliśmy torbę z logo firmy Trefl w ciemnoszarym kolorze i z wybranymi przez nich wzorami. Klient zdecydował się na torbę w modelu TM02, czyli z dnem i bokami, zaprasowaną. Materiał użyty do produkcji tej torby to drelich 280g, zdecydowanie twardszy od pozostałych dostępnych w naszej ofercie. Nadruk wykonany został w kolorze srebrnym, zapewniając grafice metaliczny połysk. Torba o takich wymiarach to doskonały wybór na pudełko z grą planszową.

czytaj dalej
MIX & MATCH – Zupełnie inne spojrzenie na torbę bawełnianą
27/04/2021

Będąc na rynku od kilkunastu lat, nie zwalniamy! Rozwijamy się i bez przerwy szukamy nowych inspiracji. Stąd nasza najnowsza propozycja, próba zredefiniowania na nowo to czym jest i czym może być torba bawełniana. Wiele osób zdążyło już przywyknąć do jej typowego wizerunku. Zwykła, niewyróżniająca się, cienka, wielorazowa torby na zakupy – jak tchnąć w ten model nieco życia? Jeżeli do tej pory nie zainteresowało Cię to, co bawełna ma do zaoferowania, właśnie nadszedł czas to zmienić! Przedstawiamy Państwu Mix & Match.

czytaj dalej
Dziki Przełaj – druga edycja projektu
09/04/2021

Tej zimy odbyła się druga edycja „Dzikiego Przełaju”. Choć 2021 wciąż nosi znamię izolacji i spędzania czasu w domu, ruch fizyczny jest tak samo ważny. Organizacja takiego sportowego wydarzenia nie jest łatwa. Cieszymy się więc, że mogliśmy pomóc, będąc jednym ze sponsorów.

czytaj dalej
Torba bawełniana dla Instytutu Pileckiego
07/04/2021

Tym razem wykonaliśmy torbę dla Instytutu Pileckiego. Celem organizacji jest upamiętnienie i uhonorowanie osób zasłużonych dla Narodu Polskiego.

czytaj dalej
Trzymaj rękę na biuście
31/03/2021

Firma Gorteks współpracując z MART’S BAGS wzbogaciła swoją ofertę o ekologiczną torbę bawełnianą z przyjemnym dla oka nadrukiem w kolorze czarnym. Minimalistyczna, kobieca sylwetka reprezentuje zarówno naszą siłę, jak i delikatność. 

czytaj dalej
Torba szmaciana jako gadżet reklamowy
24/03/2021

Produkty opatrzone logo firmy są idealnym narzędziem marketingowym, wpływają na pozytywne nastawienie do danej marki. Aby zwiększyć zasięg swojego przedsiębiorstwa, wybieraj na gadżety reklamowe produkty wysokiej jakości, odpowiadające aktualnym trendom.

czytaj dalej
Torba na wino
23/03/2021

Oto jedna z naszych najciekawszych realizacji – bawełniana torba na 4 butelki wina. Powstała z myślą o bezpiecznym i wielokrotnym transporcie szklanych butelek.

czytaj dalej
PREZENTY DLA KONTRAHENTÓW
08/03/2021

Wręczanie klientom i dostawcom upominków z okazji świąt lub wydarzeń ważnych dla firmy to popularna praktyka. Działania te służą utrzymywaniu relacji biznesowych, są miłym gestem poprawiającym atmosferę i równocześnie budują wizerunek firmy. 

czytaj dalej
Czy bez plastiku można żyć?
23/02/2021

Niedawno zakończyła się akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie promująca zastępowanie wszechobecnego tworzywa sztucznego przyjaznymi dla środowiska zamiennikami. Nasze ekologiczne torby bawełniane trafiły w ręce każdego

czytaj dalej
Zapakuj próbki swoich produktów w eleganckie torby lub woreczki bawełniane
15/02/2021

Opakowanie produktów jest wizytówką marki i klienci z pewnością zwrócą na to uwagę. Jest ono również kanałem marketingowym, który trafia do wszystkich klientów. Zanim odbiorca otworzy przesyłkę, opakowanie przekaże mu już dużo informacji o Tobie, Twojej firmie oraz o tym jak traktujesz klientów.

czytaj dalej
Jesteśmy na targach, tylko targów brak
13/02/2021

Targi branżowe dla wielu firm to czas i możliwość pokazania się światu osobiście. Na targach poznajemy potencjalnych klientów i dajemy im możliwość rozmowy twarzą w twarz, dotknięcia produktu oraz poznanie działalności i produkcji od podszewki.

czytaj dalej
Muzeum sił powietrznych w Dęblinie
09/02/2021

Torba bawełniana uszyta dla i według projektu Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie dla zaakcentowania jubileuszu (w roku 2021 Muzeum obchodzi 10-lecie swojego utworzenia) została wykonana w kolorze biało-granatowym. Oto kolejna historia z „życia” naszej torby:

czytaj dalej
Torba bawełniana dla Medical Pilates
02/02/2021

Medical pilates zamówiło torby z modelu TM01 w kolorze ciemno szarym. Materiał wykorzystany do uszycia torby to surówka 150g. Klienci Medical Pilates używają toreb do noszenia stroju sportowego do Pilates, a także w życiu codziennym.

czytaj dalej
Stwórz swoją torbę
22/01/2021

Proces stworzenia torby bawełnianej z punktu widzenia klienta jest relatywnie prosty. W kilku prostych krokach z pomysłu powstaje gotowy produkt. Najważniejszy jest jednak sam początek, czyli moment tworzenia projektu.


czytaj dalej
Torba lniana - Znasz sześć powodów dla których warto wybrać len?
20/01/2021

Torba lniana, tak samo jak torba bawełniana jest często wybieranym produktem wśród marketingowców jako idealny przedmiot, na którym można nadrukować reklamę. Dlaczego idealny?

czytaj dalej
Rozpoczynamy nowy rok!
04/01/2021

Podsumowując ostatnie 12 miesięcy muszę stwierdzić, że pomimo wielu przeciwności, jakie przyniosły nam ogólnoświatowe wydarzenia, ten czas był pełen wyzwań biznesowych, które zaowocowały rozwojem i pomyślnością.

czytaj dalej
Święta już tuż tuż
11/12/2020

Wielkimi krokami zbliżamy się do czasu, który przynosi wiele radości, życzliwości i spokoju.

Wczoraj przygotowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy toreb świątecznych. Dzisiaj i jutro czekają na nas kolejne partie.

czytaj dalej
PAKUJEMY PREZENTY
11/12/2020

A teraz niespodzianka dla naszych stałych Klientów. Sprawdźcie!

czytaj dalej
Mart’s Bags w biegu Dziki Przełaj
30/11/2020

Dnia 15 listopada 2020 roku w mieście Zelów odbyła się pierwsza edycja biegu Dziki Przełaj. Organizatorami wydarzenia byli influencerzy Paulina i Mateusz

czytaj dalej
Idziemy do przodu!
27/11/2020

Idziemy do przodu. Sprawdź nasz nowy świąteczny spot reklamowy przygotowany w formie animacji.

czytaj dalej
Organic & Recycled - Bawełna organiczna i bawełna z recyklingu
19/11/2020

Idea stworzenia działu z materiałami organicznymi i materiałami z recyklingu powstała wraz z rozwojem naszej działalności.

czytaj dalej
Dobre, bo Polskie - Producent czy importer? Cz2
12/11/2020

Dobre, bo Polskie to hasło, którym często posługujemy się w naszych mediach społecznościowych, na targach branżowych i w artykułach.  Co to znaczy, że produkt jest dobry?

czytaj dalej
Producent czy importer? cz.1
25/10/2020

Często zastanawiamy się nad tym, z jakiego źródła pozyskać wybrany produkt. Nie jest tajemnicą, że rywalizacja na rynku pomiędzy importerami dóbr a lokalnymi producentami trwa od lat przechylając szalę raz na jedną, raz na drugą stronę.

czytaj dalej
Jesteśmy w sklepach
24/10/2020

Nasze torby zagoszczą w sklepie na dłużej. Czy wiecie dlaczego?

czytaj dalej
Jak pozostać eko w święta?
03/11/2015

Czy słyszałeś już o przeżywaniu tego barwnego czasu, wypełnionymi rodzinnymi spotkaniami, w duchu No Waste? Okazuje się, że Święta z ekologiczną nutą również potrafią być niezwykle nastrojowe, piękne i smaczne, a zarazem nie muszą odbiegać od tradycji!

czytaj dalej
Torby na co dzień
24/03/2015

Zgadzacie się że torby bawełniane przydają się na co dzień?

czytaj dalej
Torba plażowa z chmurką
23/03/2015

Torba plażowa z chmurką


czytaj dalej
CO KRÓLICZEK CHOWA W TORBIE?
19/03/2015

CO KRÓLICZEK CHOWA W TORBIE?

Wszyscy rozdają prezenty na Boże Narodzenie. Czemu nie na Wielkanoc? Zaskocz swoich klientów, podaruj torbę pełną prezentów na wiosnę.

czytaj dalej
The Witcher fanstastyczna opowieść
07/03/2015

The Witcher fanstastyczna opowieść.

Czy trzeba być fanem gier komputerowych czy fantasy aby chociaż raz usłyszeć o sukcesie Wiedźmina (The Witcher)? Przyznaję się, że nie znałam tej gry do momentu, kiedy po raz pierwszy wyprodukowaliśmy torby bawełniane z postacią głównego bohatera.

czytaj dalej
Rema Days
09/02/2015

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 15 000 praktyków branży. Jest to połączenie czterech sektorów targowych (ponad 570 wystawców). Mart's Bags też tam było. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

czytaj dalej
Keep calm
20/11/2014

Ekologiczna torba bawełniana "Keep calm and be a dentist" wyprodukowana dla firmy oferującej produkty i rozwiązania w stomatologii.

czytaj dalej
Torby na ramię Seksmisja
10/09/2014

Polska komedia stulecia niedawno obchodziła swoje 30. urodziny. Empik postanowił sięgnąć po najbardziej rozpoznawalne cytaty z kultowego filmu Juliusza Machulskiego i umieścić je na torbach, kubkach i brulionach w drugiej odsłonie kolekcji "Seksmisja"
Z dumą prezentujemy torby na ramię naszej produkcji. Lubimy to.

czytaj dalej
TORBY BAWEŁNIANE WSCHÓD KULTURY
03/07/2014

Wschód Kultury to nowa forma współpracy kulturalnej miast Polski Wschodniej z krajami Partnerstwa Wschodniego. Z tej okazji wyprodukowaliśmy 3000 sztuk toreb bawełnianych z nadrukiem projektu.

czytaj dalej