Aktualności

Kolory pantone
26/09/2023

Skala Pantone to opracowany przez amerykańską firmę Pantone, system identyfikacji kolorów. Kolory składające się na paletę zostały oznaczone numerami, a w podstawowej skali jest ich aż 1761. Powstałe w wyniku  zmieszania 18 pigmentów kolory nie jest łatwo odwzorować w innych skalach takich jak CMYK czy RGB. Samych Pantone’ów się nie miesza. Są to gotowe kolory, które muszą wyglądać tak jak we wzorniku.

czytaj dalej
Czy bawełna kurczy się w praniu?
22/09/2023

Produkty ze 100-procentowej bawełny kojarzone są zazwyczaj z wysoką jakością. I bardzo słusznie! Ten naturalny materiał jest bezpieczny w kontakcie z Twoją skórą. Ponad to produkty bawełniane są ekologiczne, dzięki czemu decydując się na nie zyskujesz nie tylko dobrą jakość ale również dbasz o środowisko naturalne. Szczególną uwagę fanów ekologii kierujemy ku bawełnie organicznej, która pochodzi z upraw ekologicznych, w których dbałość o ekologiczną produkcję jest szczególna na każdym jej etapie.

czytaj dalej
TORBA BAWEŁNIANA W PRZEMYŚLE HIGH-TECH
19/09/2023

High-tech - termin używany do określenia technologii, która jest na najwyższym poziomie rozwoju i innowacji. Skupia różne dziedziny takie jak: informatyka, biotechnologia, nanotechnologia, robotyka, sztuczna inteligencja. Obecnie przemysł wysokiej technologii obecny jest w komunikacji, edukacji, zdrowiu, rozrywce i bezpieczeństwie.

czytaj dalej
POZOSTAJĄC W TEMACIE EVENTÓW…
14/09/2023

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odbywającym się 13 i 14 września 15 Festiwalu Marketingu. Wydarzenie mało miejsce w hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. 220 wystawców - przedstawiciele branż drukarskich, reklamowych, poligrafii i wielu innych, zaprezentowali swoje marki. Liczni klienci końcowi, szukający najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingiem. Jednym słowem cream de la cream marketingowego świata.

 

czytaj dalej
Magia artykułów reklamowych na eventach marketingowych
12/09/2023

Event marketing to potężne narzędzie komunikacji promocyjnej. Pozwala firmom w bezpośredni sposób dotrzeć do grupy docelowej poprzez uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, konferencjach, targach i innych aktywnościach publicznych. To nie tylko okazja do promocji, ale także budowania relacji i uczestnictwa w rozmowach branżowych.

czytaj dalej
Artykuły promocyjne w dobie cyfryzacji
07/09/2023

Obecnie w wielu przedsiębiorstwach panuje trend na promocję i budowanie wirtualnych relacji. Czy jest to jednak słuszna droga? Czy rezygnacja z tradycyjnych artykułów promocyjnych, ostatecznie jest policzalnie korzystna dla przedsiębiorców?  Brandowane gadżety reklamowe, aby były naprawdę skuteczne muszą spełniać przede wszystkim dwie funkcje.

czytaj dalej
Produkty bawełniane szyte na miarę Twojej firmy
05/09/2023

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.  U nas stworzysz w pełni spersonalizowaną torbę, worek na plecy, kosmetyczkę, woreczek, a nawet fartuch bawełniany. Zainspiruj się i od podstaw zaprojektuj swój własny produkt reklamowy z ekologicznej bawełny!

czytaj dalej
Jesienna odsłona toreb bawełnianych
31/08/2023

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ciepłe jesienne kolory i chłodne wieczory. Aby ubarwić ten czas, gdzie pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, stylizację można uzupełnić o kolorową torbę bawełnianą. W naszej ofercie mamy wiele jesiennych odcieni materiałów od pomarańczy i brązów po bordo. Stworzenie personalizowanej torby bawełnianej jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać model, materiał, kolor, dodatki i gotowe.

czytaj dalej
Nasze produkty bawełniane we wnętrzach - element reklamowy, dekoracja, produkt użytkowy
29/08/2023

Przedstawiciele branży home&decor dokładają wszelkich starań aby proponować klientom najmodniejsze, najbardziej funkcjonalne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Podobnie jest w przypadku naszej branży, która swoją ofertą stara się sprostać wszystkim wymogom. Torby bawełniane, woreczki, kosmetyczki a nawet fartuchy – widzimy dla nich kilka zastosowań w branży dekoracyjno-meblarskiej.

czytaj dalej
Potencjał Fartuchów
24/08/2023

Kelnerzy, kucharze, pracownicy piekarni, czy food trucków – co łączy tą grupę osób?

Każdy z nich potrzebuje odpowiedniego „okrycia”, którym jest - fartuch. Integralna część ubioru w gastronomii, dzięki której klient ma okazję utrwalić sobie nazwę lokalu oraz logo.

czytaj dalej
Nasze artykuły w branży beauty
22/08/2023

Wpisujące się w obecne trendy torby, kosmetyczki, czy woreczki bawełniane, znajdują szerokie zastosowanie w sferze beauty. Woreczki i kosmetyczki bawełniane pomogą zaprowadzić porządek i ułatwią korzystanie z niezbędnych narzędzi potrzebnych stylistom, influencerom i innym przedstawicielom z branży.

czytaj dalej
Torby bawełniane - czy są ekologiczne?
17/08/2023

Wkładamy kij w mrowisko. Odpowiadamy, dlaczego torby bawełniane są ekologiczne. Co z raportami dotyczącymi ich negatywnego oddziaływania na środowisko? Przyjrzeliśmy się sprawie i postanowiliśmy podsumować zebrane informacje.

czytaj dalej
Historia Bawełny cz. 2
10/08/2023

Gossypium – roślina zaliczana do rodziny ślazowatych, może osiągnąć do 150 cm wysokości. Istnieje wiele odmian bawełny, do produkcji tkanin najlepiej sprawdzają się długie włókna . Na wyróżnienie w tym zakresie zasługują włókna bawełny egipskiej oraz greckiej. 

czytaj dalej
Historia bawełny
08/08/2023

Historia bawełny zaczyna się w Ameryce Środkowej w V w.p.n.e, gdzie była wykorzystywana przez plemiona Indiańskie. W Chinach i Indiach znana jest od 5000 lat. Do Europy została przetransportowana w średniowieczu, gdy arabscy kupcy zaczęli ją dostarczać, początkowo nie była tak powszechna ze względu na swoją wysoką cenę.

czytaj dalej
Trendy 2023/2024, czyli jak torba bawełniana wchodzi na salony
02/08/2023

W nadchodzącym sezonie jesień/zima kształtujące się trendy modowe będą na tyle różnorodne, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

czytaj dalej
Torby płócienne z nadrukiem od Mart's
02/08/2023

Torby płócienne mają szerokie zastosowanie w codziennym życiu, jednak by wykorzystać wszystkie jej atuty, materiał z którego są produkowane powinien być naprawdę dobrej jakości. 

czytaj dalej
Jak inwestycja w działania marketingowe może przynieść zysk Twojej firmie
25/07/2023

Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby jego biznes prosperował jak najlepiej. Inwestycja w działania marketingowe może przynieść wiele korzyści i zysków firmie, zarówno krótko, jak i długoterminowo.

czytaj dalej
Mix &Match around the world
26/05/2023

Barcelona, miasto położone na Półwyspie Iberyjskim, w strefie klimatu subtropikalnego. To właśnie tam zagościła torba Mix & Match.

czytaj dalej
Zwizualizuj swój projekt z Mart’s Bags
19/05/2023

Jednym z elementów w procesie tworzenia torby bawełnianej jest ustalenie grafiki, która zostanie nadrukowana na materiale. Klienci we własnym zakresie przygotowują plik z wybranym designem, a następnie przysyłają go do nas na adres info@torby-bawelniane.pl. Nasi specjaliści weryfikują, czy plik został poprawnie przygotowany i grafikę, którą zawiera, możemy przenieść na  projekt, aby stworzyć wizualizację.

czytaj dalej
Letnie chwile tylko z Mart’s Bags
15/05/2023

Na horyzoncie widać coraz więcej długich, słonecznych dni. Przed nami czas spotkań plenerowych, zarówno biznesowych jak i towarzyskich. W tym czasie nie powinniśmy zapominać o odpowiednim nawadnianiu organizmu oraz o ekologii, którą Mart’s Bags wiernie wspiera i promuje. Nasz produkt może stać się tym samym świetnym nośnikiem reklamowym podczas letnich lunchy lub pikników firmowych.

czytaj dalej
Bawełna z recyklingu 190g
03/03/2023

Bawełna z recyklingu to jeden z flagowych materiałów Mart’s Bags. Od niedawna dostępna jest również w wersji 190g. Nowy materiał z racji na większą gramaturę jest grubszy co podnosi trwałość produktu. Dzięki trwalszej formule możesz cieszyć się swoim produktem bawełnianym jeszcze dłużej.

czytaj dalej
Promo Show 2023
30/01/2023

Odwiedźcie nas na targach Promo Show, które w tym roku odbędą się w dniach 8 – 9 lutego 2023 roku w halach EXPO XXI w Warszawie. Promo Show 2023 są kontynuacją Promo Show Professional – wydarzenia z Hotelu Hilton.

czytaj dalej
W TE ŚWIĘTA POSTAW NA WIELOFUNKCYJNE, EKOLOGICZNE WORECZKI OD MART’S BAGS.
03/10/2022

Woreczki ekologiczne w świątecznym wydaniu to wielofunkcyjny dodatek dla firm w tegoroczne święta. Idealnie posłużą na opakowanie drobnych upominków zarówno dla klientów jak i pracowników, ale również można użyć ich jako ekologiczny zamiennik jednorazowych reklamówek. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na mniejsze zużycie plastiku ale również konsumenci będą mieć możliwość nabycia już zapakowany prezentów.

czytaj dalej
Produkty bawełniane w przemyśle spożywczym
30/09/2022

Torby bawełniane są obecnie częstym wyborem podczas zakupów. Jest to niepodważalnie najlepszy zamiennik plastikowych reklamówek. Wielorazowe, ekologiczne i do tego zwyczajnie ładne torby bawełniane wpisują się w obecne trendy. Przedsiębiorcy branży spożywczej chętnie używają ich jako materiały reklamowe, ale również wprowadzają oni torby materiałowe do asortymentu sklepów spożywczych jako alternatywa dla toreb plastikowych.

czytaj dalej
Farbowanie materiałów
05/09/2022

Bawełna prezentuje się doskonale w naturalnej odsłonie, podkreślając ekologiczny charakter tego materiału. Jednak po nadaniu jej barw wygląda równie dobrze. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby produkt w pełni satysfakcjonował klienta, czasem wymaga to specjalnego potraktowania materiału.

czytaj dalej
Zastosowanie kosmetyczki
18/07/2022

Kosmetyczka to niewielki gadżet, każdy z pewnością zna jej podstawowe zastosowanie w życiu codziennym. Można ją również z powodzeniem wykorzystać w marketingu. Ten niewielkich rozmiarów przedmiot będzie świetnym nośnikiem reklamy. Dzięki użyteczności kosmetyczki logo Twojej firmy będzie towarzyszyć klientom na co dzień. Zastosowanie kosmetyczki jest szersze niż myślisz, dowiedz się jak w kreatywny sposób wykorzystać kosmetyczkę bawełnianą od Mart’s.

czytaj dalej
BIG LETTER
24/06/2022

Torby bawełniane wraz z workoplecakami to dwa topowe produkty z naszej oferty. Działania mające na celu promowanie marki za pomocą w pełni spersonalizowanego produktu bawełnianego przynoszą pozytywne efekty. Personalizacja gwarantuje , ze produkt będzie pasował w 100% do Twojej firmy.

czytaj dalej
Mesta Development
18/06/2022

Firma Mesta Development, to spółka deweloperska działająca na rynku Wrocławskim od 2011 roku. Jedną z jej głównych wartości jest ekologia. Podobnie jak w Marts Bags cenią sobie dbałość o środowisko, dlatego wybór ekologicznych, wielorazowych toreb bawełnianych, zamiast papierowych czy plastikowych był dla nich oczywisty.

 

czytaj dalej
MATERIAŁY ORGANICZNE I Z RECYKLINGU
23/05/2022

Bawełna organiczna i bawełna z recyklingu to dwa flagowe produkty firmy Mart’s Bags. Idealnie sprawdzą się jako materiał na produkcję torby bawełnianej, ale również innych produktów dostępnych w naszym asortymencie, czyli 18 modeli toreb, workoplecaki, woreczki, kosmetyczki i fartuchy. Produkt z ekologicznej bawełny będzie się ładnie prezentował, będąc przy tym wizytówką Twojej firmy. Oba materiały dostępne są w kolorze naturalnym, więc już na pierwszy rzut oka można skojarzyć je jako eko produkt.

czytaj dalej
Wykorzystanie gadżetów w marketingu
04/05/2022

Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot, na którym umieszczona jest reklama, jednak jego skuteczność jest nieoceniona. Jest on najpopularniejszym sposobem na rozpowszechnianie logo, czy też nazwy firmy ale również jest stosowany przez instytucje, urzędy i organizacje o niekomercyjnym charakterze. Z założenia gadżety marketingowe, opatrzone logiem firmy lub inną grafiką bezpośrednio z nią kojarzoną, są przeznaczone do bezpłatnej dystrybucji, która finalnie ma prowadzić do zwiększenia sprzedaży produktów lub usług.

czytaj dalej
Workoplecaki dla uczniów z Ukrainy
01/04/2022

Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka zorganizowała w ostatnim czasie zbiórkę na rzecz dzieci przybywających z Ukrainy. Nauczyciele skompletowali nowym uczniom wyprawki składające się z przyborów potrzebnych najmłodszym do nauki, wśród których znalazły się między innymi kredki, bloki, farby, piórniki, czy plecaki. Szkole udało się przekazać już ponad 30 takich wyprawek.

czytaj dalej
EKO gadżety
27/03/2022

Bycie EKO to dzisiaj nie tylko filozofia, ale także trend na rynku gadżetów. Każdy właściciel firmy marzy o jak najskuteczniejszym wypromowaniu swojego biznesu, warto jednak promować go w sposób nieszkodliwy dla środowiska. Takie podejście przyniesie wiele korzyści zarówno światu, jak i promowanemu przedsięwzięciu, które zyska w oczach odbiorców. Gadżety reklamowe istnieją na rynku od dawna i do dziś cieszą się swoją popularnością i skutecznością. Są one najpopularniejszym sposobem na rozpowszechnianie logo, czy też nazwy firmy.

czytaj dalej
Gramatura materiałów
11/03/2022

Gramatura materiałów – czy ma wpływ na jakość produktu? Materiały dostępne w Mart's Bags posiadają różne gramatury, dowiedz się co to oznacza i czy przekłada się to na jakość produktu.

czytaj dalej
Sploty bawełny
16/02/2022

W Mart's Bags dostępna jest szeroka oferta materiałów. Każdy z materiałów jest ekologiczną odmianą bawełny. Materiały rozróżniamy między innymi po splocie i gramaturze. Splot w tkactwie to sposób wzajemnego przeplatania się układów nitek podczas tworzenia tkaniny. Niezauważalny na pierwszy rzut oka, jednak bardzo istotny, gdyż wpływa na cechy danego materiału.

czytaj dalej
Dzień bez opakowań foliowych w Dzierżeniowe
18/01/2022

W kalendarzu ekologicznym 23 stycznia jest dniem bez opakowań foliowych. Z tej okazji organizowane są różne akcje uświadamiające ludzi o szkodliwości reklamówek, zaśmieceniu planety i sposobach na pozbycie się jednorazowych toreb z codziennego funkcjonowania.

czytaj dalej
Jak pozostać eko w święta?
17/12/2021

Czy słyszałeś już o przeżywaniu tego barwnego czasu, wypełnionymi rodzinnymi spotkaniami, w duchu No Waste? Okazuje się, że Święta z ekologiczną nutą również potrafią być niezwykle nastrojowe, piękne i smaczne, a zarazem nie muszą odbiegać od tradycji!

czytaj dalej
Ekologia oczami najmłodszych
04/12/2021

Chcielibyśmy przypomnieć tekst, z którym mogliście zapoznać się już jakiś czas temu — znajdziecie go tutaj (link). Na temat naszej współpracy wypowiedział się także dyrektor, wyrażając swoją wdzięczność w pięknym liście z podziękowaniami. Workoplecaki, które zapewniliśmy uczniom, wzbudzają podziw. A nas przepiera duma i radość z powodu uczestniczenia w tak szlachetnym dziele.

Teraz chcielibyśmy uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć Państwu, które z prac najbardziej ujęły jury. Kto wie, może i Wy zechcielibyście mieć taki nadruk na swoich torbach? Zacznijmy od prac najmłodszych (klasy 1-4).

czytaj dalej
Świąteczna eko checklista
19/11/2021

Niemal na każdym kroku możemy ograniczyć ilość śmieci, które produkujemy. Przez własnoręcznie wykonywane dekoracje — każdy za nas ma jakiś talent artystyczny — po planowanie domowych posiłków i dzielenie się nadmiarem z innymi (sąsiadami czy rodziną).

czytaj dalej
Świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników i klientów.
28/10/2021

Świąteczne zestawy prezentowe zostały skomponowane przez nas dla firm, które chcą celebrować święta wraz ze sowimi pracownikami, czy klientami. Każdy znajdzie coś dla siebie, spośród pięciu pakietów, które zapakowane są w ekologiczne worki z nadrukowanymi świątecznymi grafikami.

czytaj dalej
Świąteczne EKO woreczki z twoim logo
21/10/2021

Woreczki ekologiczne w świątecznym wydaniu to wielofunkcyjny dodatek dla firm w tegoroczne święta. Idealnie posłużą na opakowanie drobnych upominków zarówno dla klientów jak i pracowników, ale również można użyć ich jako ekologiczny zamiennik jednorazowych reklamówek. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na mniejsze zużycie plastiku ale również konsumenci będą mieć możliwość nabycia już zapakowany prezentów. 

czytaj dalej
Jak samemu zrobić EKO prezent?
15/10/2021

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi mnóstwo przygotowań związanych z tym okresem — między innymi kupowanie prezentów. Czy co roku zmagasz się z brakiem pomysłów na podarunki dla najbliższych, a do tego chciałbyś w tym kolorowym czasie nie zapominać o naszej planecie? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy pomysły na eko prezenty, które sprawdzą się dla każdego!

czytaj dalej
Zapakuj prezent w eko
04/10/2021

Nie da się ukryć, że Święta to magiczny czas, wypełniony rodzinnymi spotkaniami, prezentami i dekoracjami. Niestety po świętach tony śmieci, produkowane z opakowań na prezenty pod choinkę trafiają na śmietniki na całym świecie. Może dałoby się temu zapobiec?

czytaj dalej
Wspieramy kształcenie liderów
24/09/2021

W ostatnim czasie podarowaliśmy torby bawełniane dla Instytutu Wakacyjnego fundacji Tech for Poland. Wydarzenie miało na celu przygotować przyszłych nauczycieli do pracy w szkole, a przede wszystkim stworzyć im nowe wyobrażenie na edukacje.

czytaj dalej
Gdzie jest meta metki (część I)?
18/09/2021

W Mart’s Bags możliwości dostosowywania produktów do potrzeb indywidualnych są arcyszerokie. Jednym z elementów zazwyczaj zaniedbywanych (prawdopodobnie ze względu na mały rozmiar) są… metki. Dzisiaj przyjrzymy się im nieco dokładniej, aby lepiej poznać bogactwo dostępnego wyboru i jego znaczenie.  

czytaj dalej
Torba dla polskiego producenta obuwia
07/09/2021

To co wyróżnia ten produkt to przede wszystkim wielokrotne użycie. Możemy wykorzystać torbę w wielu sytuacjach. Po złożeniu nie zajmuję zbyt wiele miejsca w szafie, a po praniu dalej wygląda jak nowa.

czytaj dalej
Bardzo bardzo
28/08/2021

Torby materiałowe rozdawane są jako pamiątka po każdym koncercie muzykom, którzy występują na scenie. Mamy nadzieję, że za każdym razem kiedy spojrzą na torbę przywołają swoje wspomnienia z koncertu.

czytaj dalej
Nowy certyfikat w Mart’s Bag’s
12/08/2021

Celem GRS jest przede wszystkim zwiększenie wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu przy dbałości o środowisko.

czytaj dalej
Ekologia oczami najmłodszych
11/06/2021

W ostatnim czasie współpracowaliśmy z nauczycielami z wymienionej szkoły. Mogliśmy być częścią pięknej historii. Ze względu na ograniczone możliwości pracy zdalnej z dziećmi w wieku szkoły podstawowej, jedna z nauczycielek wpadła na pewien genialny pomysł… A my pomogliśmy go zrealizować!

czytaj dalej
Jesteśmy w Newsweek'u
10/06/2021

Zielony Newsweek to sekcja dołączona do tygodnika Newsweek, zawierająca 16 stron konkretnych propozycji rozwiązań ekologicznych dostępnych na polskim rynku. W wydaniu, które swoją premierę miało 24 maja, wśród wielu odpowiedzialnych i świadomych firm znaleźliśmy się i my, pokazując, jak łączyć modę, reklamę i ekologię.

czytaj dalej
Jak stworzyć produkt w pełni ekologiczny?
17/05/2021

Ze względu na ciągle rosnącą potrzebę tworzenia oraz obecnymi trendami pro-eko, prezentujemy możliwości większego dbania o środowisko. Naszym sposobem na osiągnięcie tego jest tworzenie produktów w 100% ekologicznych. Materiały, które proponujemy, posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100, GOTS, RCS oraz Fairtrade.

czytaj dalej
Zagraj z nami! Historia torby dla Trefl S.A.
06/05/2021

Jednym z naszych klientów jest firma Trefl S.A. To jeden z najbardziej znanych producentów gier planszowych, zabawek i puzzli w Polsce. Specjalnie dla nich wykonaliśmy torbę z logo firmy Trefl w ciemnoszarym kolorze i z wybranymi przez nich wzorami. Klient zdecydował się na torbę w modelu TM02, czyli z dnem i bokami, zaprasowaną. Materiał użyty do produkcji tej torby to drelich 280g, zdecydowanie twardszy od pozostałych dostępnych w naszej ofercie. Nadruk wykonany został w kolorze srebrnym, zapewniając grafice metaliczny połysk. Torba o takich wymiarach to doskonały wybór na pudełko z grą planszową.

czytaj dalej
MIX & MATCH – Zupełnie inne spojrzenie na torbę bawełnianą
27/04/2021

Będąc na rynku od kilkunastu lat, nie zwalniamy! Rozwijamy się i bez przerwy szukamy nowych inspiracji. Stąd nasza najnowsza propozycja, próba zredefiniowania na nowo to czym jest i czym może być torba bawełniana. Wiele osób zdążyło już przywyknąć do jej typowego wizerunku. Zwykła, niewyróżniająca się, cienka, wielorazowa torby na zakupy – jak tchnąć w ten model nieco życia? Jeżeli do tej pory nie zainteresowało Cię to, co bawełna ma do zaoferowania, właśnie nadszedł czas to zmienić! Przedstawiamy Państwu Mix & Match.

czytaj dalej
Dziki Przełaj – druga edycja projektu
09/04/2021

Tej zimy odbyła się druga edycja „Dzikiego Przełaju”. Choć 2021 wciąż nosi znamię izolacji i spędzania czasu w domu, ruch fizyczny jest tak samo ważny. Organizacja takiego sportowego wydarzenia nie jest łatwa. Cieszymy się więc, że mogliśmy pomóc, będąc jednym ze sponsorów.

czytaj dalej
Torba bawełniana dla Instytutu Pileckiego
07/04/2021

Tym razem wykonaliśmy torbę dla Instytutu Pileckiego. Celem organizacji jest upamiętnienie i uhonorowanie osób zasłużonych dla Narodu Polskiego.

czytaj dalej
Trzymaj rękę na biuście
31/03/2021

Firma Gorteks współpracując z MART’S BAGS wzbogaciła swoją ofertę o ekologiczną torbę bawełnianą z przyjemnym dla oka nadrukiem w kolorze czarnym. Minimalistyczna, kobieca sylwetka reprezentuje zarówno naszą siłę, jak i delikatność. 

czytaj dalej
Torba szmaciana jako gadżet reklamowy
24/03/2021

Produkty opatrzone logo firmy są idealnym narzędziem marketingowym, wpływają na pozytywne nastawienie do danej marki. Aby zwiększyć zasięg swojego przedsiębiorstwa, wybieraj na gadżety reklamowe produkty wysokiej jakości, odpowiadające aktualnym trendom.

czytaj dalej
Torba na wino
23/03/2021

Oto jedna z naszych najciekawszych realizacji – bawełniana torba na 4 butelki wina. Powstała z myślą o bezpiecznym i wielokrotnym transporcie szklanych butelek.

czytaj dalej
PREZENTY DLA KONTRAHENTÓW
08/03/2021

Wręczanie klientom i dostawcom upominków z okazji świąt lub wydarzeń ważnych dla firmy to popularna praktyka. Działania te służą utrzymywaniu relacji biznesowych, są miłym gestem poprawiającym atmosferę i równocześnie budują wizerunek firmy. 

czytaj dalej
Czy bez plastiku można żyć?
23/02/2021

Niedawno zakończyła się akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie promująca zastępowanie wszechobecnego tworzywa sztucznego przyjaznymi dla środowiska zamiennikami. Nasze ekologiczne torby bawełniane trafiły w ręce każdego

czytaj dalej
Zapakuj próbki swoich produktów w eleganckie torby lub woreczki bawełniane
15/02/2021

Opakowanie produktów jest wizytówką marki i klienci z pewnością zwrócą na to uwagę. Jest ono również kanałem marketingowym, który trafia do wszystkich klientów. Zanim odbiorca otworzy przesyłkę, opakowanie przekaże mu już dużo informacji o Tobie, Twojej firmie oraz o tym jak traktujesz klientów.

czytaj dalej
Jesteśmy na targach, tylko targów brak
13/02/2021

Targi branżowe dla wielu firm to czas i możliwość pokazania się światu osobiście. Na targach poznajemy potencjalnych klientów i dajemy im możliwość rozmowy twarzą w twarz, dotknięcia produktu oraz poznanie działalności i produkcji od podszewki.

czytaj dalej
Muzeum sił powietrznych w Dęblinie
09/02/2021

Torba bawełniana uszyta dla i według projektu Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie dla zaakcentowania jubileuszu (w roku 2021 Muzeum obchodzi 10-lecie swojego utworzenia) została wykonana w kolorze biało-granatowym. Oto kolejna historia z „życia” naszej torby:

czytaj dalej
Torba bawełniana dla Medical Pilates
02/02/2021

Medical pilates zamówiło torby z modelu TM01 w kolorze ciemno szarym. Materiał wykorzystany do uszycia torby to surówka 150g. Klienci Medical Pilates używają toreb do noszenia stroju sportowego do Pilates, a także w życiu codziennym.

czytaj dalej
Stwórz swoją torbę
22/01/2021

Proces stworzenia torby bawełnianej z punktu widzenia klienta jest relatywnie prosty. W kilku prostych krokach z pomysłu powstaje gotowy produkt. Najważniejszy jest jednak sam początek, czyli moment tworzenia projektu.


czytaj dalej
Torba lniana - Znasz sześć powodów dla których warto wybrać len?
20/01/2021

Torba lniana, tak samo jak torba bawełniana jest często wybieranym produktem wśród marketingowców jako idealny przedmiot, na którym można nadrukować reklamę. Dlaczego idealny?

czytaj dalej
Rozpoczynamy nowy rok!
04/01/2021

Podsumowując ostatnie 12 miesięcy muszę stwierdzić, że pomimo wielu przeciwności, jakie przyniosły nam ogólnoświatowe wydarzenia, ten czas był pełen wyzwań biznesowych, które zaowocowały rozwojem i pomyślnością.

czytaj dalej
Święta już tuż tuż
11/12/2020

Wielkimi krokami zbliżamy się do czasu, który przynosi wiele radości, życzliwości i spokoju.

Wczoraj przygotowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy toreb świątecznych. Dzisiaj i jutro czekają na nas kolejne partie.

czytaj dalej
PAKUJEMY PREZENTY
11/12/2020

A teraz niespodzianka dla naszych stałych Klientów. Sprawdźcie!

czytaj dalej
Mart’s Bags w biegu Dziki Przełaj
30/11/2020

Dnia 15 listopada 2020 roku w mieście Zelów odbyła się pierwsza edycja biegu Dziki Przełaj. Organizatorami wydarzenia byli influencerzy Paulina i Mateusz

czytaj dalej
Idziemy do przodu!
27/11/2020

Idziemy do przodu. Sprawdź nasz nowy świąteczny spot reklamowy przygotowany w formie animacji.

czytaj dalej
Organic & Recycled - Bawełna organiczna i bawełna z recyklingu
19/11/2020

Idea stworzenia działu z materiałami organicznymi i materiałami z recyklingu powstała wraz z rozwojem naszej działalności.

czytaj dalej
Dobre, bo Polskie - Producent czy importer? Cz2
12/11/2020

Dobre, bo Polskie to hasło, którym często posługujemy się w naszych mediach społecznościowych, na targach branżowych i w artykułach.  Co to znaczy, że produkt jest dobry?

czytaj dalej
Producent czy importer? cz.1
25/10/2020

Często zastanawiamy się nad tym, z jakiego źródła pozyskać wybrany produkt. Nie jest tajemnicą, że rywalizacja na rynku pomiędzy importerami dóbr a lokalnymi producentami trwa od lat przechylając szalę raz na jedną, raz na drugą stronę.

czytaj dalej
Jesteśmy w sklepach
24/10/2020

Nasze torby zagoszczą w sklepie na dłużej. Czy wiecie dlaczego?

czytaj dalej
Torby na co dzień
24/03/2015

Zgadzacie się że torby bawełniane przydają się na co dzień?

czytaj dalej
Torba plażowa z chmurką
23/03/2015

Torba plażowa z chmurką


czytaj dalej
CO KRÓLICZEK CHOWA W TORBIE?
19/03/2015

CO KRÓLICZEK CHOWA W TORBIE?

Wszyscy rozdają prezenty na Boże Narodzenie. Czemu nie na Wielkanoc? Zaskocz swoich klientów, podaruj torbę pełną prezentów na wiosnę.

czytaj dalej
The Witcher fanstastyczna opowieść
07/03/2015

The Witcher fanstastyczna opowieść.

Czy trzeba być fanem gier komputerowych czy fantasy aby chociaż raz usłyszeć o sukcesie Wiedźmina (The Witcher)? Przyznaję się, że nie znałam tej gry do momentu, kiedy po raz pierwszy wyprodukowaliśmy torby bawełniane z postacią głównego bohatera.

czytaj dalej
Rema Days
09/02/2015

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 15 000 praktyków branży. Jest to połączenie czterech sektorów targowych (ponad 570 wystawców). Mart's Bags też tam było. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

czytaj dalej
Keep calm
20/11/2014

Ekologiczna torba bawełniana "Keep calm and be a dentist" wyprodukowana dla firmy oferującej produkty i rozwiązania w stomatologii.

czytaj dalej
Torby na ramię Seksmisja
10/09/2014

Polska komedia stulecia niedawno obchodziła swoje 30. urodziny. Empik postanowił sięgnąć po najbardziej rozpoznawalne cytaty z kultowego filmu Juliusza Machulskiego i umieścić je na torbach, kubkach i brulionach w drugiej odsłonie kolekcji "Seksmisja"
Z dumą prezentujemy torby na ramię naszej produkcji. Lubimy to.

czytaj dalej
TORBY BAWEŁNIANE WSCHÓD KULTURY
03/07/2014

Wschód Kultury to nowa forma współpracy kulturalnej miast Polski Wschodniej z krajami Partnerstwa Wschodniego. Z tej okazji wyprodukowaliśmy 3000 sztuk toreb bawełnianych z nadrukiem projektu.

czytaj dalej