Zagraj z nami! Historia torby dla Trefl S.A.

Opublikowano: 06/05/2021

Zagraj z nami! Historia torby dla Trefl S.A.
Jednym z naszych klientów jest firma Trefl S.A. To jeden z najbardziej znanych producentów gier planszowych, zabawek i puzzli w Polsce. Specjalnie dla nich wykonaliśmy torbę z logo firmy Trefl w ciemnoszarym kolorze i z wybranymi przez nich wzorami. Klient zdecydował się na torbę w modelu TM02, czyli z dnem i bokami, zaprasowaną. Materiał użyty do produkcji tej torby to drelich 280g, zdecydowanie twardszy od pozostałych dostępnych w naszej ofercie. Nadruk wykonany został w kolorze srebrnym, zapewniając grafice metaliczny połysk. Torba o takich wymiarach to doskonały wybór na pudełko z grą planszową.

Nasz Klient zdecydował, aby w torbie wręczać gadżety przeznaczone dla nowych pracowników jako część onboardingu. Dzięki temu pracownik już od pierwszych dni będzie mógł wczuć się w atmosferę panującą w firmie oraz wejść w wyjątkową branżę zabawkową. Kompozycja różnych gadżetów, użytecznych i estetycznych ma sprawić, że pracownicy będą korzystać z nich nie tylko pierwszego dnia pracy. To samo tyczy się samego opakowania gadżetów, czyli bawełnianej torby z dedykowanym firmowym wzorem.

W zgodzie ze środowiskiem
Wybór torby bawełnianej to także jasny sygnał troski o środowisko. Każde proekologiczne przedsięwzięcie czy projekt to krok w dobrą stronę, za który nasza planeta będzie nam wdzięczna. Dochodzi do tego także aspekt budowania świadomości ekologicznej i zachęcania innych do korzystania z toreb wielokrotnego użytku. Firmowe logo to wisienka na torcie – wpływa na zwiększenie rozpoznawalności marki i wpuszczenie jej do życia codziennego konsumentów.

Cieszymy się, że pracownicy firmy Trefl są tak ciepło przyjmowani i życzymy im, aby wszystkie dni pracy mijały im w dobrej atmosferze wyjątkowej branży zabawkowej. Jak żadna inna przynosi ona uśmiechy dzieciom w Polsce i na całym świecie każdego dnia. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy w pewnym sensie stać się częścią tego przedsięwzięcia i dołożyć do tego swoją cegiełkę, dodatkowo dbając o nasze środowisko i służąc za dobry wzór przyszłym pokoleniom. To kolejny krok to tego, aby torby plastikowe na dobre odeszły do lamusa.

trefl torba bawelniana

Jeżeli również chciałbyś stworzyć własny gadżet reklamowy, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.