Jesteśmy w Newsweek'u

Opublikowano: 10/06/2021

Zielony Newsweek to sekcja dołączona do tygodnika Newsweek, zawierająca 16 stron konkretnych propozycji rozwiązań ekologicznych dostępnych na polskim rynku. W wydaniu, które swoją premierę miało 24 maja, wśród wielu odpowiedzialnych i świadomych firm znaleźliśmy się i my, pokazując, jak łączyć modę, reklamę i ekologię.

Jeżeli chcesz wiedzieć:

·       Ile kosztuje energooszczędny dom? Jak to zrobić – od projektu po wybór materiałów i wykonanie;

·       Eko-dzień powszedni – wywiad z gwiazdą, która żyje eko;

·       Raport: Zróbmy sobie miasto do życia – jak organizują się inteligentne miasta;

·       Jak zmienia się transport publiczny i zagospodarowanie przestrzenne;

·       Raport: Śmiecie nasze powszednie – temat, który stał się bardzo ważny;

To magazyn właśnie dla Ciebie!

Nie czekaj i przeczytaj interesujące Cię artykuły już dziś – w wersji drukowanej lub online, po wykupieniu dostępu.

Zwiększanie świadomości ekologicznej staje się kluczowe dla coraz większej ilości ludzi wpływu. Dzięki ich przesłaniu i ukierunkowanym działaniom już teraz 80% Polaków deklaruje, że ochrona środowiska powinna być jednym z priorytetów rządu.

To nie czas na mydlenie sobie oczu, ale na zderzenie się z rzeczywistością. Każdy z nas ma wpływ na to, jak potoczą się losy naszej planety. Uda się nam, jeżeli potraktujemy osobiście stan naszej planety i będziemy działać razem. Jeśli nie wiesz, co możesz zmienić, aby pomóc naszej planecie oddychać, zacznij od researchu. Przeczytaj kilka artykułów, zobacz, w jakich kategoriach rozmieszczone są firmy, które były polecone w tej sekcji Newsweeka. Już samo obserwowanie, w jakich dziedzinach życia ludzie wprowadzają ekologię, porusza naszą wyobraźnię!

 

Jeżeli natomiast wciąż zmagasz się z wypromowaniem swojej działalności, polecamy reklamę poruszającą się wraz z człowiekiem, w postaci toreb i plecaków bawełnianych. Nie musisz wydawać milionów ani zużywać kilogramów plastiku i papieru, by stać się bardziej rozpoznawalnym. Dzięki Mart’s Bags Twoje logo naturalnie stanie się częścią krajobrazu miejskiego. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły!