PREZENTY DLA KONTRAHENTÓW

Opublikowano: 08/03/2021

Wręczanie klientom i dostawcom upominków z okazji świąt lub wydarzeń ważnych dla firmy to popularna praktyka. Działania te służą utrzymywaniu relacji biznesowych, są miłym gestem poprawiającym atmosferę i równocześnie budują wizerunek firmy. Gratisy często są opatrzone logo firmy, mogą zawierać próbki sprzedawanych produktów.

Myśląc o prezentach dla kontrahentów, warto zwrócić uwagę na to, czy będą one praktyczne. Firmy często decydują się na uniwersalne długopisy lub pióra, przenośne pamięci flash, kubki, breloki, kalendarze. Po wybraniu odpowiedniego zestawu nadchodzi pora pakowania.

Korzystając z naszych toreb lub woreczków nie tylko damy naszym klientom i dostawcom oryginalne opakowanie prezentów, ale również gadżet, który można będzie używać wielokrotnie i w różnych miejscach. Nasze torby z bawełny ekologicznej są bardzo wytrzymałe i świetnie się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Taki produkt opatrzony logo waszej firmy zostawi pozytywne wrażenie i z pewnością zostanie z obdarowanymi na dłużej.
1160x1547-sprinkler

Torby od Mart’s Bags na święta
Podczas zeszłorocznej przerwy z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma GM Sprinkler, zajmująca się instalacjami przeciwpożarowymi postanowiła obdarować swoich kontrahentów upominkami świątecznymi zapakowanymi w torby Mart’s Bags.  Zmieściły się w nich między innymi notesy i kalendarze na nadchodzący nowy rok.

Wykonaliśmy dwa rodzaje torby TM15, z turkusowymi lub czerwonymi rączkami i dnem, ze środkiem w kolorze naturalnym. Zostało na niego naniesione logo firmy metodą druku sito. Materiał użyty do produkcji to drelich 280g.
1160x1421-sprinkler

Skorzystaj z naszej oferty.

Jeśli również chciałbyś użyć ekologicznych toreb lub woreczków bawełnianych na większą skalę, zapraszamy do kontaktu! Na pewno znajdziesz w naszej szerokiej ofercie coś dla swojej firmy.