Torba TM 18

TORBA PŁASKA Z DNEM

szerokość:
43 cm
wysokość: 38 cm
dno: 8 cm
uszy: 4 cm

Niesamowicie atrakcyjna i elegancka torba. Udowadnia, że można równocześnie być eko i trendy. Jest bardzo pojemna i posiada solidne ramiączka dostępne w dwóch długościach – 2.5 × 33 cm lub 4 × 63 cm, wzmocnione szwem krzyżykowym. Dzięki swojej budowie jest wytrzymała i można jej zaufać w kwestii noszenia ciężkich przedmiotów.

Posiada płaskie dno, które pomoże uchronić zawartość, na przykład książki przed luźnym przemieszczaniem się.

Wybierz najodpowiedniejszy dla Twojej firmy kolor, logotyp oraz z materiał, z jakiego mamy wykonać torbę – surówka, panama czy drelich? Bawełna organiczna czy z recyklingu? Znakowanie techniką sitodruku, termotransferu czy może DTG (Direct to Garment)? Skontaktuj się z nami, a szczegółowo wyjaśnimy Ci, w jaki sposób możesz uczynić torby MART’S BAGS wizytówką swojej firmy. Oferujemy wizualizację produktu z nadrukiem gratis, możemy również wykonać prototyp produktu lub nadruk próbny.

Torby firmy MART’S BAGS to w całości polskie produkty wytwarzane z naturalnych materiałów. W całości tworzenia zapewniamy naszym pracownikom oraz klientom najwyższą jakość, potwierdzaną wieloma certyfikatami, w tym znakiem Fairtrade.

wiecej
wiecej