Dziki Przełaj – druga edycja projektu

Opublikowano: 09/04/2021

Tej zimy odbyła się druga edycja „Dzikiego Przełaju” – o pierwszej pisaliśmy tutaj. Choć 2021 wciąż nosi znamię izolacji i spędzania czasu w domu, ruch fizyczny jest tak samo ważny. Organizacja takiego sportowego wydarzenia nie jest łatwa. Cieszymy się więc, że mogliśmy pomóc, będąc jednym ze sponsorów. Wszystkim uczestnikom biegu zapewniliśmy workoplecaki z nowym, zimowym logo wydarzenia.

Organizatorami biegu są Paulina i Mateusz, którzy znani są pod pseudonimami krajdzik i abstraczika. Tym razem trasa liczyła 7 km biegu przez las, po śniegu, lodzie i w błocie. Całe wydarzenie odbywało się w Zelowie, pod Łodzią. Uczestnicy po dotarciu do mety otrzymywali zasłużony medal.

Tak o całym wydarzeniu wypowiadają się prowadzący: „Już drugi raz biegacze stanęli na starcie biegu »Dziki Przełaj«. Tym razem trasa trudniejsza, bo i warunki trudniejsze. Dookoła śnieg i lód. Jednak biegacze byli nieustraszeni, walczyli o każdą sekundę. Do mety dotarło ponad 40 osób! Na ich twarzach malowało się zadowolenie. Ukończenie takiej trasy to już nie lada wyczyn!”

Połączenie pandemii i uprawiania sportu to wyzwanie nawet dla aktywnych, a dla osób, które dopiero planowały zacząć ćwiczyć, lockdown może stać się dużą przeszkodą. Zachęcamy, aby dbać o swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i nie tracić kontaktu z naturą. Na początek same spacery po parku czy lesie zrobią dużą różnicę. Do dłuższych przechadzek często potrzebujemy się zaopatrzyć w wodę, telefon czy chusteczki. Nasze plecaki uszyte z ekologicznej bawełny sprawdzą się idealnie w takich warunkach!

Jeżeli potrzebujesz inspiracji do aktywnego spędzania czasu, zaobserwuj influencerów Mateusza i Paulinę.

Aby stworzyć workoplecaki, woreczki i torby sportowe, plażowe, zakupowe i inne, które zaniosą logo Twojej firmy w świat, skontaktuj się z nami