Torba bawełniana dla Instytutu Pileckiego

Opublikowano: 07/04/2021

Tym razem wykonaliśmy torbę dla Instytutu Pileckiego. Celem organizacji jest upamiętnienie i uhonorowanie osób zasłużonych dla Narodu Polskiego. Przede wszystkim w dziale niesienia pomocy lub pielęgnowania pamięci osobom narodowości polskiej oraz obywatelom polskim innych narodowości. W swojej pracy skupia się na upamiętnieniu ofiar zbrodni przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodni wojennych w XX wieku. Instytut znajduje się w Warszawie i prowadzi aktywną działalność naukową, kulturową, edukacyjną, również fundując stypendia.

Nasza torba promocyjna została uszyta z materiału drelich 280g. Jest koloru białego z nadrukiem wykonywanym metodą full color DTG. Do nadruku użyliśmy sześciu kolorów. Model torby to TM01, czyli jeden z naszych klasyków. Ten ekologiczny gadżet będzie elementem pakietu marketingowego, w skład którego wejdzie koszulka, notes, ołówek oraz magnesy na lodówkę.

Taki pakiet promocyjny może być wykorzystywany przy wielu okazjach, będąc miłym dodatkiem do wcześniej zaplanowanego wydarzenia. Ta konkretna torba będzie wykorzystywana przy promocji gry karcianej Instytutu pt. „Konspiracja”. Cieszymy się z tej współpracy i życzymy powodzenia w wypuszczaniu gry na rynek.

Pakiet z firmowymi produktami
Jeżeli zależy Ci na budowaniu relacji, utrzymywaniu kontaktów i pozytywnym traktowaniu klientów, kontrahentów czy uczestników Twoich wydarzeń, także przygotuj dla nich pakiet promocyjny! Proponujemy torby, worki, plecami, torebki zamykane na zamek i inne – zajrzyj do naszej oferty. Posiadamy wiele modeli, w różnych kolorach i z przeróżnymi dodatkami do wyboru. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany, masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie wybrać – zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy we wszystkim i przeprowadzimy przez cały proces od A do Z!