Jesteśmy w sklepach

Opublikowano: 24/10/2020

Jesteśmy w sklepach

Dnia 14 października 2020 roku w Warszawie przy ulicy Sarmackiej 16 odbyło się otwarcie sklepu MKTP, w którym uczestniczyliśmy jako producent toreb bawełnianych. Nasze torby zagoszczą w sklepie na dłużej. Czy wiecie dlaczego?

MKTP, czyli Mój Kraj Taki Piękny, to producent ubrań tworzonych z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodę i wyrazisty styl. Swoimi projektami sprawiają, że każda kobieta czuje się piękna i wyjątkowa. Materiałem przewodnim projektów MKTP jest naturalna i oddychająca bawełna. I to właśnie użycie naturalnej bawełny jest tym, co nas łączy – to nasza wspólna pasja. Torby Mart’s Bags zostały zauważone jako możliwość dopełnienia stylu MKTP i odtąd ubrania i torby mogą stanowić komplet.

Torba ekologiczna, bawełniana, czy ostatnio też nazywana torbą szmacianą lub płócienną jest produktem coraz bardziej pożądanym w coraz szerszym gronie osób. Kobiety i mężczyźni szaleją na punkcie rozwiązań jakie proponuje ten produkt. Wielorazowe użycie sprawia, że mamy poczucie oszczędności i faktycznie tak jest. Ponadto w ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszej oferty produkty z bawełny organicznej i bawełny z recyclingu. Czyli oszczędność i ekologia w jednym.

Szyjemy torby, plecaki, kosmetyczki, sakiewki i wiele innych produktów. Jako producenci bierzemy na siebie odpowiedzialność za produkty, które pokazujemy światu i dbamy o ich estetyczne wykonanie.

 

1160x1160-jestesmy-w-sklepach

 

Dodatkowo firmy cenią sobie torbę jako nośnik swojej marki czy reklamy, dlatego nasze produkty wykorzystywane są jako akcesoria reklamowe dla firm. Dobre wykonanie torby z bawełny czy lnu sprawia, że marki prezentują się prestiżowo.

Projektujemy własne modele, a także współtworzymy kolekcje produktów dla innych firm oraz sklepów. Naszym atutem jest fakt, że posiadamy własną szwalnię i drukarnię. Dzięki temu jesteśmy w stanie uszyć każdy projekt w odpowiedzi na potrzeby klientów i jednocześnie mamy pełną kontrolę na każdym etapie produkcji. W Mart’s Bags stawiamy na jakość naszych produktów i wykonanie, dlatego dbamy o najdrobniejszy szczegół. Materiały,  których używamy do produkcji,  posiadają certyfikaty jakości i fairtrade. Nadruki wykonujemy metodą sitodruku, termotransferu oraz DTG. W razie potrzeby tworzymy również autorskie grafiki. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania a jednocześnie uniwersalność

Jesteśmy tylko i aż producentem. Nasza współpraca z wieloma firmami w kraju i za granicą przebiega na różnych płaszczyznach, więc dostosowujemy się do różnych warunków w zależności od potrzeb klientów.

 

Twórzmy wspólnie dla innych!!!

Razem możemy stworzyć idealny duet - uszyjemy akcesoria takie jak: torby, woreczki, kosmetyczki, plecaki, fartuchy i inne z Twoim znakiem firmowym lub projektem graficznym. Zachęcamy wszystkich producentów  ubrań, kosmetyków oraz innych branż, a także właścicieli sklepów do współpracy.