Mart’s Bags w biegu Dziki Przełaj

Opublikowano: 30/11/2020

Mart’s Bags w biegu Dziki Przełaj

Dnia 15 listopada 2020 roku w mieście Zelów odbyła się pierwsza edycja biegu Dziki Przełaj. Organizatorami wydarzenia byli influencerzy Paulina i Mateusz, którzy od lat pasjonują się sportem, trenują biegi oraz promują zdrowy styl życia.

Nasza firma również angażuje się w promocję zdrowia i stosowanie ekologicznych rozwiązań w biznesie, więc postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę młodych influencerów oraz przyłączyć się do akcji wirtualnego biegu. Na rzecz wydarzenia przekazaliśmy workoplecaki, które posłużyły wszystkim biegnącym. Na workoplecakach wykonaliśmy metodą DTG nadruk z logo Mart’s Bags Zero Waste Recycled i logo projektu Dziki Przełaj.

Relację z biegu przesłała do nas Paulina pisząc: „Oczywiście jak przystało na dzisiejsze czasy nie było nam dane spotkać się na żywo, dlatego bieg odbył się wirtualnie. Każdy musiał przebiec zaplanowaną wcześniej trasę biegnącą przez lasy naszego miasta. Idea biegu była prosta – zrobić coś fajnego razem, pokonać tą samą biegową trasę, porównać wyniki i świetnie się bawić!”. Jak twierdzi Paulina, trasa biegu była wymagająca. Obejmowała ona podbiegi, pagórki i dużo błota, ale ćwierkające ptaki umilały czas uczestnikom podczas biegu.

Oznakowany plecak logiem Dziki Przełaj 2020

Podsumowując słowami Pauliny: „Wszyscy uczestnicy przebiegli trasę, każdy w swojej porze. Uśmiechnięci schodzili z trasy odbierając medal.” 

W odpowiedzi na  duże zainteresowanie, jakim cieszy się wydarzenie Dziki Przełaj wśród osób w różnym wieku, organizatorzy szykują kolejną edycję, do której serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

 

Aby uczestniczyć w kolejnej edycji wirtualnego biegu skontaktuj się z Pauliną.

Aby zamówić torby bawełniane lub workoplecaki na swoje wydarzenie skontaktuj się z nami.