Rozpoczynamy nowy rok!

Opublikowano: 04/01/2021

Podsumowując ostatnie 12 miesięcy muszę stwierdzić, że pomimo wielu przeciwności, jakie przyniosły nam ogólnoświatowe wydarzenia, ten czas był pełen wyzwań biznesowych, które zaowocowały rozwojem i pomyślnością. Tak jak większość firm pracowaliśmy w systemie zdalnym lub hybrydowym. Nie zawsze było łatwo, ale wspólnie osiągaliśmy postawione cele.

Jesteśmy wdzięczni i dumni. Nasza oferta została poszerzona o nowe produkty. Poza torbami materiałowymi, workoplecakami i kosmetyczkami bawełnianymi wprowadziliśmy do sprzedaży maseczki bawełniane i lniane. Maseczki w różnych wzorach i rozmiarach można kupić na stronie: yourmask.pl, którą stworzyliśmy specjalnie na tę okazję. Wielorazowe maseczki materiałowe cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jakość produktu sprawiała, że zadowoleni klienci wracali po kolejne sztuki. Sprzedaży przyświecał dodatkowy cel. Za każdą zakupioną maseczkę jedna maseczka była wysyłana do potrzebującego szpitala.

Wśród naszych materiałów pojawił się len. Z lnu szyjemy zarówno maseczki i torby, jak i woreczki czy kosmetyczki. O właściwościach lnu i możliwościach opowiemy w innym wpisie. Proces zakupu torby lnianej jest taki sam, jak przy zakupie torby bawełnianej. Klient wysyła do nas swój projekt graficzny, a my przygotowujemy wizualizację.

Do naszego zespołu dołączyły nowe osoby, które zachwyciły nas swoją kreatywnością i pracowitością. Jest nas więcej, co nie znaczy, że na tym poprzestaniemy. Zdobyliśmy nowych grafików i wprowadziliśmy możliwość tworzenia przez nas grafiki dla klientów lub dopracowania istniejącej.

torba z bawełny organicznej

Co nowego przyniesie rok 2021?

To dopiero początek, a my już ruszamy pełną parą. Mnóstwo pomysłów wypełnia nasze głowy. Nowe produkty, nowe stanowiska pracy, nowe miejsca i przede wszystkim nasze wspaniałe torby bawełniane w nowych odsłonach. Będziemy wypływać na nowe, nieznane nam dotychczas wody. Widzieliście już naszą animację świąteczną, a co powiecie na filmik? Osobiście opowiemy wam o każdym produkcie. Widzieliście nas w sklepie MKTP? Tutaj możecie przeczytać nasz wpis o tym wydarzeniu. Nasze torby wyruszają w świat. Obserwujecie nasz profil na instagramie i facebooku? Widzieliście już nasz profil na linked in? W 2021 roku zobaczycie nas w kilku nowych odsłonach.

Pewnie już nie możecie się doczekać? My również.