Torba lniana - Znasz sześć powodów dla których warto wybrać len?

Opublikowano: 20/01/2021

Torba lniana - Znasz sześć powodów dla których warto wybrać len?

 

Torba lniana, tak samo jak torba bawełniana jest często wybieranym produktem wśród marketingowców jako idealny przedmiot, na którym można nadrukować reklamę. Dlaczego idealny?

Torba zagościła w naszym życiu jako „przedmiot” użytku codziennego, bez którego ciężko się obejść. Różnorodne stylowe torebki są podstawowym dodatkiem do ubioru kobiety, uzupełniającym jej wizerunek. Mężczyźni również korzystają z eleganckich, klasycznych lub nowoczesnych, designerskich toreb lub woreczków. Każdy z nas na zakupach czy w podróży korzystał z toreb i workoplecaków.

Bawełniane i lniane torby są produktem ekologicznym. Pewien czas temu cały świat obiegła już wiadomość o zanieczyszczeniach i zaśmiecaniu środowiska. Prośba, abyśmy dbali o nasze otoczenie kierowana jest do wszystkich. W wielu sklepach i mediach spotykamy się z informacją o zastąpieniu foliówek torbami, które przyjazne są dla środowiska.

Len jest tkaniną powstającą z włókien roślinnych,, co oznacza, że całkowicie ulega rozpadowi biologicznemu, czyli rozkłada się i nie pozostaje w środowisku na lata, jednocześnie nie zanieczyszczając go i nie pozostawiając niebezpiecznych dla środowiska odpadów.

1160x1042-len 

 

Torba lniana jest produktem wytrzymałym i długotrwałym, odpornym na rozciąganie i tarcie. Ponadto torbę można prać w wysokich temperaturach bez obawy, że włókna ulegną zniszczeniu. Nasz len posiada Certyfikat Oeko-Tex, który potwierdza jakość materiału i przestrzeganie standardów podczas jego produkcji. Torba uszyta z lnu nie zawiera substancji zagrażających konsumentom oraz wolna jest od środków mających negatywny wpływ na zdrowie. Ponadto nasz materiał wykonany jest z polskich surowców.

Podsumowując, torba lniana jest ekologiczna, biodegradowalna, wytrzymała i długotrwała oraz posiada certyfikat Oeko-Tex. Zarówno materiał i nasze torby produkowane są w Polsce, z czego jesteśmy dumni. Nie zapominajmy również o tym, że reklama na produkcie użytku codziennego jest niekończącym się przekazem, wiecznie istniejącym, który tak jak w przypadku torby trafia nie tylko do właściciela, ale także do osób, które posiadacz mija każdego dnia.

Obecnie oferujemy dwa dostępne kolory lnu. Do swojego projektu torby lnianej możesz wykorzystać kolor szary lub naturalny. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak będzie wyglądała twoja torba z lnu.