Opublikowano: 07/09/2021

Nasze torby bawełniane są wykorzystywane do wielu celów. Jednym z nich była możliwość zmieszczenia w niej większych gabarytów- takich jak buty. Buty nieodzowny element garderoby każdego z nas. Cieszymy się , że firma Mrugała poprosiła nas o pomoc w zrealizowaniu projektu swojej wymarzonej torby ekologicznej. Mrugała to polski producent butów, głównie dla dzieci. Stawiają tak jak my na jakość swoich produktów. Pierwsze kroki naszych pociech to jeden z najważniejszych momentów w życiu dziecka, a buty Mrugała mają im pomóc w stawianiu dalszych kroków. Firma posiada swój własny sklep internetowy, ale można odwiedzić ich stacjonarnie w Nowym Targu.

Model torby na jaki zdecydowali się to TM11 o szerokości 60cm, wysokość wynosi 40cm. Jest to bardzo wygodna, pojemna torba z długimi uszami, która umożliwia noszenie jej na ramieniu. Wykonana została w kolorze beżowym z materiału Drelich 280g/m2. Na samym środku torby umieszczona została grafika, która przedstawia jelonka i lisa odpoczywających wśród zieleni. Nad wszystkim czuwa oko, które wygląda trochę jak słońce. Klienci zdecydowali się na czarne kontury.

torba materialowa

Firma Mrugała szukała alternatywy dla toreb papierowych, które klienci otrzymywali po zrobieniu zakupów. Rozwiązanie znaleźli u nas- w firmie Mart’s Bag’s, która zawsze służy pomocą i stara się stawać na wysokości zadania. W sklepie Mrugała można dokonać zakupu torby bawełnianej, a przy większych zakupach otrzymać ją w prezencie. Z pewnych źródeł wiemy, że pracownicy korzystają ze swoich toreb szmacianych na co dzień. Jest idealna przy robieniu zakupów dzięki temu, że jest bardzo pojemna i można zawiesić ją sobie na ramieniu Ale to jeszcze nie wszystko! Okazało się, że jest wspaniałym rozwiązaniem, kiedy idziemy na plażę. Torba ekologiczna pomieści ręczniki dla całej rodziny, szybko wyschnie, a do tego ładnie się prezentuję.

To co wyróżnia nasz produkt to przede wszystkim wielokrotne użycie. Możemy wykorzystać torbę w wielu sytuacjach. Po złożeniu nie zajmuję zbyt wiele miejsca w szafie, a po praniu dalej wygląda jak nowa.

Zamiast używać za każdym razem torebek foliowych czy plastikowych w sklepach, stwórz swoją niepowtarzalną torbę ekologiczną, z którą będziesz mógł pójść na zakupy czy pojechać na wakacje. Zadbajmy razem o środowisko! Możesz u nas wykonać torby 100% eko. Mamy szeroką gamę kolorów oraz materiałów. Nie zwlekaj! Zrób to teraz, pomóż nam chronić świat. Zapraszamy do kontaktu, nasi handlowcy chętnie Ci pomogą i wszystko wytłumaczą.

torba bawelniana