Trzymaj rękę na biuście

Opublikowano: 31/03/2021

O tym, jak ważna jest profilaktyka raka piersi, mówi się coraz więcej. Niestety, wraz z rozpoczęciem się pandemii koronawirusa poziom wykonywanych cytologii i mammografii drastycznie spadł. Według raportu „Onkologia w czasach COVID-19” opracowanego przez Fundację Onkologia 2025 spadek wynosi aż 90 %!

Pamiętając o samodzielnym sprawdzaniu stanu naszych piersi, jak również o badaniach lekarskich przy każdej kontroli u lekarza rodzinnego i ginekologa, dbamy o nasze zdrowie i życie. Aby wspomóc osoby zmagające się z nowotworem piersi Gorteks – producent bielizny damskiej – bierze udział w kampanii „Trzymaj rękę na biuście”.  Przypomina swoim klientkom, jak ważna jest profilaktyka raka piersi oraz wspiera finansowo Fundację OmeaLife, przekazując na nią 10 złotych z każdej sprzedanej torby bawełnianej.

Torba charytatywna
Firma Gorteks współpracując z MART’S BAGS wzbogaciła swoją ofertę o ekologiczną torbę bawełnianą z przyjemnym dla oka nadrukiem w kolorze czarnym. Minimalistyczna, kobieca sylwetka reprezentuje zarówno naszą siłę, jak i delikatność. Model torby to dostępny w naszej zakładce „oferta” model TM06, niebarwiony (w kolorze naturalnym). Wykonaliśmy ją z trwałego materiału drelich 280g.

Torba ma na celu zwrócenie uwagi na sytuację kobiet zmagających się z nowotworami piersi oraz na profilaktykę w tym temacie. Można ją zakupić w sklepie internetowym Gorteks, który dba o odpowiednio dobraną, jakościową bieliznę. Wspiera również polskie marki oraz ekologiczne, zdrowe podejście do życia, zupełnie tak, jak my!
Jeżeli temat jest Ci bliski, dowiedz się więcej odwiedzając stronę Fundacji Omealife oraz profil fundacji na facebooku

Aby zakupić ekologiczną torbę, wpierającą Fundację, kliknij tutaj.
Jeżeli natomiast chciałbyś stworzyć własny produkt, promujący Twoją firmę – zapoznaj się z naszą ofertą ekologicznych, bawełnianych toreb oraz innych gadżetów promocyjnych i skontaktuj się z nami.