Zapakuj próbki swoich produktów w eleganckie torby lub woreczki bawełniane

Opublikowano: 15/02/2021

Producenci różnych dóbr często wysyłają swoim klientom wzorniki lub próbki produktów, materiałów czy kolorów. Takie wzorniki służą celom sprzedażowym i marketingowym, dlatego powinny być przekazane w odpowiedni sposób. Przygotowanie przykładowych produktów to pierwszy istotny etap, natomiast później czeka nas wybranie odpowiedniego opakowania przesyłki.

Opakowanie produktów jest wizytówką marki i klienci z pewnością zwrócą na to uwagę. Jest ono również kanałem marketingowym, który jako jeden z niewielu trafia do wszystkich klientów. Zanim odbiorca otworzy przesyłkę i wyciągnie wzornik ze środka, opakowanie przekaże mu już dużo informacji o Tobie, Twojej firmie oraz o tym jak traktujesz klientów. Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz i później trudno jest je zmienić. Jeżeli pierwsze wrażenie będzie pozytywne, to każdy następny przekaz będzie odbierany poprzez pryzmat wcześniej wzbudzonych, pozytywnych emocji.

torba z bawełny

Produkty bawełniane świetnie sprawdzają się jako opakowanie na inne produkty. Dodatkowo po wyjęciu zawartości można je jeszcze wielokrotnie użyć i tym sposobem zostajesz z klientem na dłużej. Dobrej jakości opakowanie bawełniane z pewnością powoduje miłe odczucia. Bawełniane torby, woreczki i kosmetyczki są przyjemne w dotyku i prezentują się elegancko w zestawieniu z wieloma produktami.

Firma Real Estate Support na co dzień sprzedaje meble kontraktowe na zamówienie. Działalność swoją prowadzi głównie za granicą. Torby Mart’s Bags wykorzystuje do profesjonalnego dostarczania próbek materiałów do produkcji mebli dla swoich klientów. Torby są używane zarówno podczas wysyłki jak i na spotkaniach. Pojawienie się na spotkaniach i wydarzeniach z elegancką, prestiżową, dobrej jakości torbą bawełnianą, z wysokiej jakości nadrukiem, zawsze robi dobre wrażenie.

torba materiałowa

Według opinii firmy RES: „torby wykonane są z dobrej jakości materiału, są bardzo wytrzymałe dzięki temu nie mamy problemów z dostarczeniem próbek nawet o łącznej wadze 5-6 kg. Niestety zdarzyło się nam kilkukrotnie, że odpadło nam dno skrzynki, w której przenosiliśmy próbki.” - Cieszymy się, że nasze torby są świetną alternatywą dla innych opakowań nawet w przypadku  cięższych produktów, a także mają  wszechstronne zastosowane:

„Co więcej, torby służą nam także do przygotowania zestawu odzieży roboczej oraz zestawu higienicznego dla pracowników. Odzież robocza przekazana pracownikowi w takiej torbie, nie tylko ma aspekty praktyczne (mieści się w niej kurta, spodnie, buty itd.), ale estetyczne.”

 

Torba dla firmy Real Estate Support została wykonana z modeli TM06 i materiału drelich 280g w kolorze szarym z czarnym nadrukiem.