Zastosowanie kosmetyczki

Opublikowano: 18/07/2022

Kosmetyczka to niewielki gadżet, każdy z pewnością zna jej podstawowe zastosowanie w życiu codziennym. Można ją również z powodzeniem wykorzystać w marketingu. Ten niewielkich rozmiarów przedmiot będzie świetnym nośnikiem reklamy. Dzięki użyteczności kosmetyczki logo Twojej firmy będzie towarzyszyć klientom na co dzień. Zastosowanie kosmetyczki jest szersze niż myślisz, dowiedz się jak w kreatywny sposób wykorzystać kosmetyczkę bawełnianą od Mart’s.

Widzimy nasze wielozadaniowe kosmetyczki przede wszystkim w salonach kosmetycznych. Idealnie sprawdzą się do trzymania w nich niezbędnych do pracy produktów, ale również jako, znakowany logiem, prezent dla stałych klientów. Logotyp na kosmetyczce, świetnie utrwali wizerunek firmy na takich wydarzeniach jak szkolenia, kursy, czy targi. Kosmetyczka może być praktycznym upominkiem sama w sobie, ale równie świetnie sprawdzi się jako opakowanie zestawu składającego się z mniejszych przedmiotów.

Jeśli chodzi o przechowywanie drobiazgów bawełniana kosmetyczka, będzie niezawodnym wyborem. Znajdzie ona swoje zastosowanie na przykład jako piórnik, rekomendujemy w tym przypadku opcję z dnem. W podróży pomoże nie tylko zapakować niezbędne kosmetyki, może również posłużyć jako etui na inne przedmioty takie jak ładowarki, czy słuchawki. Kosmetyczka przyda się do odseparowania mniejszych rzeczy nie tylko w walizce ale również w torebce czy plecaku.

Rozmiar kosmetyczki w pełni zależy od Twoich potrzeb. Ten produkt może być zarówno małą przenośną apteczką, jak i dużym etui na pokaźną kolekcję kosmetyków. Dzięki możliwości dowolnej personalizacji rozmiaru w zakresie od  10 × 15 do 40 × 15 cm, każdy dostosują ją do swoich indywidualnych potrzeb. Duży przekrój rozmiarów pozwoli na dopasowanie kosmetyczki zarówno do codziennego użytku jak i na długie podróże. Personalizacja produktu nie kończy się jednak tylko na rozmiarze. Rodzaj materiału, zamka, czy nadruku również zależy od Ciebie.

Kosmetyczka bawełniana może być dobrą bazą do stworzenie czegoś własnoręcznie, na przykład termoforu. Wystarczy do zamykanej na zamek kosmetyczki bez dna, umieścić wysuszone pestki wiśni. Kosmetyczkę zamykamy, a dobry jakościowo zamek gwarantuje, że nic się nie wysypie. Tak przygotowany termofor można używać na dwa sposoby: na ciepło i na zimno. Pestki wiśni bardzo szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło. Rozgrzany termofor złagodzi bóle brzucha, reumatyczne, czy pomoże rozluźnić napięte mięśnie. Świetnie się sprawdzi do rozgrzewania dłoni i stóp. Na zimno może być stosowany na stłuczenia, opuchlizny czy zwichnięcia. Produkt przyjemnie chłodzi i pomaga zmniejszyć ból.

 

MART'S BAGS

info@torby-bawełniane.pl

+48 797 625 351