BIG LETTER

Opublikowano: 24/06/2022

Torby bawełniane wraz z workoplecakami to dwa topowe produkty z naszej oferty. Działania mające na celu promowanie marki za pomocą w pełni spersonalizowanego produktu bawełnianego przynoszą pozytywne efekty. Personalizacja gwarantuje , ze produkt będzie pasował w 100% do Twojej firmy.

Nasza współpraca z firmą Big Letter rozpoczęła się w 2017 roku. Od tego czasu mamy przyjemność regularnie realizować ich projekty. Poniekąd tradycją stało się, że Big Letter obdarowuje torbami od Mart’s Bags swoich klientów oraz dostawców co roku w Święta Bożego Narodzenia. Ten gest miał na celu podziękowanie za owocną współprace. Naszym klientom tak jak nam zależy na produktach wysokiej jakości, które będą towarzyszyły, jak w tym przypadku klientom i dostawcą, podczas codziennych czynności. Zarówno torby bawełniane jak i workoplecaki świetnie sprawdzą się na zakupach, siłowni, czy podczas jazdy na rowerze i takie też przeznaczenie dla swoich produktów bawełnianych przewidziała firma Big Letter. Z pewnych źródeł wiemy, że również pracownicy firmy Big Letter używają swoich toreb i workoplecaków podczas tych czynności.

Zamiana plastikowych, czy nawet papierowych torebek na workoplecaki i torby bawełniane ma niewątpliwie pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkowo taki produkt posiada jeszcze te zalety, że może zostać sygnowany logiem firmy oraz jego świetna jakość pozwala na użytkowanie go przez długie lata podczas których będzie wizytówką firmy.

Ty również możesz wykorzystać personalizowane produkty bawełniane dostępne w naszej ofercie jako podziękowanie dla klientów czy dostawców, tak jak zrobiła to firma Big Letter.

 

MART'S BAGS

info@torby-bawełniane.pl

+48 797 625 351