Mesta Development

Opublikowano: 18/06/2022

Firma Mesta Development, to spółka deweloperska działająca na rynku Wrocławskim od 2011 roku. Jedną z jej głównych wartości jest ekologia. Podobnie jak w Marts Bags cenią sobie dbałość o środowisko, dlatego wybór ekologicznych, wielorazowych toreb bawełnianych, zamiast papierowych czy plastikowych był dla nich oczywisty.

 

 

Torby reklamowe z logo Mesta Development, wykorzystywane są głównie do promocji marki, w ważnych dla klientów momentach ich życia. Na przykład, podczas odbioru zakupionego mieszkania, klient otrzymuje - w tej właśnie ekologicznej torbie - pakiet materiałów, upominków i gadżetów. Potem, klient i jego rodzina używa torby w dowolny sposób: na zakupy, na spacer, na trening, na basen, podczas przeprowadzki, a czasem nawet jako ochrony przed deszczem.

Torby reklamowe wykorzystywane są również podczas wydarzeń promocyjnych, np. targów nieruchomości. Umieszczane są w nich materiały reklamowe i informacyjne dla potencjalnych klientów. Także sami pracownicy Mesta Development często korzystają z toreb w codziennych sytuacjach. Rozmiar i materiał, z którego są wykonane, pozwala nawet na awaryjny transport laptopa na spotkanie.

 

MART'S BAGS

info@torby-bawełniane.pl

+48 797 625 351