Dobre, bo Polskie - Producent czy importer? Cz2

Opublikowano: 12/11/2020

 

Dobre, bo Polskie to hasło, którym często posługujemy się w naszych mediach społecznościowych, na targach branżowych i w artykułach. Od kilku lat zajmujemy się promowaniem polskich produktów w kraju i za granicą. Zależy nam na tym, aby wspierać lokalnych producentów i jednocześnie staramy się swoimi produktami reprezentować jakość „ polskich” produktów. Mamy świadomość, że nasze torby ekologiczne, nazwane produktem polskim, wspólnie reprezentują wszystkich innych przedsiębiorców posługujących się podobnym hasłem.

1160x1158-dobre-bo-polskie

 

Co to znaczy, że produkt jest dobry?

Dobre oznacza dla nas porządne, dokładne wykonanie z dbałością o szczegóły.

Każdy etap produkcji jest szczegółowo analizowany pod kątem jakości. Szycie naszych toreb rozpoczynamy od sprawdzenia materiałów i wybrania tych, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i produkcji. Nasze materiały wykonane są w 100 % z naturalnych surowców. Szczycimy się produkowaną od wielu lat torbą bawełnianą, która wykonana jest z bawełny o różnym splocie i gramaturze. Po wyborze materiału i projektu kolejnym etapem jest szycie. Dysponujemy własną nowoczesną krojownią oraz szwalnią z nowoczesnym parkiem maszynowym, bazującym na wysokiej klasy sprzęcie – overlockach przemysłowych ze ściegiem wzmacniającym, stebnówkach z automatycznym obcinaniem nici i ryglowaniem.

 

Wszystkie produkty takie jak torby, workoplecaki, woreczki, sakiewki i inne szyjemy dokładnie, starannie i estetycznie, tak, aby klient wiedział, że może nam zaufać zamawiając pierwszą czy też kolejną partię towaru. Torba materiałowa z bawełny jest naszym sztandarowym produktem, który od wielu lat cieszy się szerokim zainteresowaniem. Rozszerzając ofertę w ostatnim czasie zaproponowaliśmy naszym klientom torby wykonane z lnu. Torby są lekkie, delikatne oraz świetnie pasują na różne okazje.

W ostatnim czasie torba ekologiczna staje się hasłem coraz częściej wpisywanym w wyszukiwarkę internetową. Co za tym idzie, coraz więcej firm rozpoczyna swoją działalność opartą na sprzedaży wszelkiego rodzaju toreb reklamowych z kategorii eco. Również i my w zgodzie ze światowymi trendami oraz w celu budowania świadomości naszej i naszych klientów rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkty Organic & Recycled, o których niedługo ukaże się szerszy wpis.

 

Torby materiałowe Mart’s Bags to produkt prestiżowy, podnoszący wartość marki

Wysoka jakość wykonania, produkty ekologiczne potwierdzone certyfikatami, szeroki wybór modeli i dodatków oraz możliwość personalizacji sprawia, że klienci tworzą z nami torby odpowiednio dopasowane pod własne potrzeby. Każdy ma możliwość stworzyć własną torbę. Zapraszamy do galerii zdjęć (tutaj) i zapoznania się z naszym portfolio. Torby bawełniane możesz również znaleźć na naszych profilach społecznościowych (link) oraz wysłać zapytanie o próbkę materiału czy gotowego produktu