Stwórz swoją torbę

Opublikowano: 22/01/2021

Stwórz swoją torbę
Proces stworzenia torby bawełnianej z punktu widzenia klienta jest relatywnie prosty. W kilku prostych krokach z pomysłu powstaje gotowy produkt. Najważniejszy jest jednak sam początek, czyli moment tworzenia projektu, który wyznacza dalszą pracę w naszej szwalni i drukarni. Przejdźmy teraz przez cały proces tworzenia projektu.

Wspomnę jeszcze, że tworzenie workoplecaków materiałowych, kosmetyczek i woreczków bawełnianych wygląda dokładnie tak samo, jak tworzenie torby bawełnianej.

1160x1158-stworz

 

1. WYBIERZ MODEL
Wszystko zaczyna się od wyboru modelu torby. Na naszej stronie internetowej (link) znajdziesz 18 modeli toreb specjalnie dopasowanych. Każdy model został starannie zaprojektowany z myślą o użyteczności.

2. WYBIERZ MATERIAŁ
Wśród naszych materiałów oferujemy:

  • bawełnę o gramaturze 150g, 260g, 280g, 320g
  • bawełnę organiczną150g i 220g
  • bawełnę z recyklingu 150g
     

3. WYBIERZ KOLOR
Każdy proponowany materiał dostępny jest w specjalnie dobranej palecie kolorów. Kolory możecie znaleźć na naszej stronie internetowej lub w naszym katalogu (poproś o katalog/ katalog w wersji online). Pamiętaj, że kolor rączek może być inny niż samej torby. Pobudź swoja kreatywność i skorzystaj ze wszystkich możliwości.

4. WYBIERZ DODATKI
Metki, zapięcia, kieszonki i sznurki. W naszym katalogu (link do katalogu online lub poproś o wysłanie katalogu) zapoznasz się z dostępnymi dodatkami, które jesteśmy w stanie dołączyć do twojej torby, czy każdego innego projektu z naszej oferty produktów bawełnianych.

5. WYBIERZ METODĘ NADRUKU 
Sposób naniesienia grafiki na torbę jest istotny przy wycenie kosztów torby materiałowej. W naszej ofercie udostępniamy nadruk metodą DTG, sitodrukiem lub rastrą. Dodatkowo nadruk można wykonać przed uszyciem torby lub po, a miejsce nadruku może znajdować się na zewnątrz lub wewnątrz torby.

6. WYŚLIJ SWOJA GRAFIKĘ
Wyślij swój wybór wraz z projektem graficznym logo lub innej grafiki, którą chcesz umieścić na torbie. Projekt graficzny powinien być przygotowany w postaci wektorowej i wysłany w formacie PDF. O poprawnym przygotowaniu pliku przeczytasz w jednym z naszych kolejnych wpisów w aktualnościach.

7. OTRZYMASZ OD NAS WYCENĘ
Po skompletowaniu wszystkich informacji, z powyższych punktów przygotujemy dla Ciebie wycenę projektu torby bawełnianej. Następnie po zaakceptowaniu wyceny przygotowujemy wizualizację produktu.

8. OTRZYMASZ OD NAS WIZUALIZACJĘ
Plik z grafiką jest niezbędny do stworzenia przez nas wizualizacji. Przygotujemy dla Ciebie projekt torby tak, jak zostanie ona uszyta oraz w którym miejscu i jakiej wielkości będzie wykonany nadruk. Wizualizacja ma na celu dopracowanie całego projektu, skonfrontowanie wizji i potwierdzenie założeń.

 

Wybór modelu, materiału, koloru jak i dodatków do torby materiałowej zależy od klienta, nasi pracownicy jednak zawsze chętnie doradzą na każdym etapie tworzenia projektu. W zależności od przeznaczenia, jakie będzie mieć torba oraz od grafiki, jaka się na niej pojawi, możemy podpowiedzieć kilka ciekawych oraz istotnych wskazówek. A gdy wszystko już jest gotowe zabieramy się za szycie!

Twoja torba jest w trakcje realizacji. Oczekuj od nas informacji, że Twoja paczka już jest w drodze.