Torba bawełniana dla Medical Pilates

Opublikowano: 02/02/2021

Torby bawełniane szyte w Mart’s Bags zamawiane są przez firmy do różnych celów. Zastosowań torby materiałowej w biznesie można znaleźć wiele. Produktami materiałowymi zainteresowane są głównie działy marketingu i sprzedaży.

Jednym z naszych klientów jest studio Medical Pilates.

Studio powstało dzięki połączeniu pasji do pracy z ludzkim ciałem oraz dobrej energii. Jako jedyne studio w Warszawie, gdzie każdy instruktor posiada wykształcenie magisterskie w dziedzinie fizjoterapii lub wychowania fizycznego, oferuje profesjonalną opiekę i ćwiczenia, dzięki którym zadbasz o kręgosłup.

Co tam robią nasze torby?

Torby bawełniane zostały wykorzystane jako prezent dla stałych klientów. Obdarowywanie upominkami jest powszechnym zwyczajem, istniejącym na gruncie zarówno prywatnym jak i zawodowym. Upominki poprawiają humor oraz zacieśniają relację z klientami. Torby materiałowe podobały się wszystkim obdarowanym.

Medical pilates zamówiło torby z modelu TM01 w kolorze ciemno szarym. Materiał wykorzystany do uszycia torby to surówka 150g. Na torbie widnieje nadruk przedstawiający nietypowy napis, który jest cytatem z zajęć. Klienci Medical Pilates używają toreb do noszenia stroju sportowego do Pilates, a także w życiu codziennym.

1160x1547-pilates

1160x870-pilates

 

Torba jako prezent dla Twoich stałych klientów

Wykorzystaj torbę bawełnianą jako gadżet prezentowy dla klientów, którzy regularnie nawiązują z Tobą kontakty biznesowe. Takie podziękowanie zacieśnia więź z klientem, ponieważ jest czymś więcej niż tylko słowem i zostaje na dłużej. Dodatkowo torba jest produktem bardzo praktycznym, dla którego znajdziemy wiele zastosowań w życiu codziennym.