Opublikowano: 24/09/2021

W ostatnim czasie podarowaliśmy torby bawełniane dla Instytutu Wakacyjnego fundacji Tech for Poland. Wydarzenie odbywało się pomiędzy 5 lipca, a 13 sierpnia. Miało ono na celu przygotować przyszłych nauczycieli do ich pracy w szkole, a przede wszystkim stworzyć im nowe wyobrażenie na edukacje. Tech for Poland podczas Instytutu zorganizował szkołę letnią dla dzieci z kilku warszawskich szkół. Dzieci dowiadywały się o ekologii i pozytywnym zmienianiu rzeczywistości. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać taki świetny projekt.

 

Wielorazowe używanie toreb bawełnianych jest bardzo ekologicznym zachowaniem, a co za tym idzie – pomaga zmieniać nam świat na lepszy.  Torby płócienne idealnie nadadzą się podczas zakupów czy spaceru. Oprócz ładnego, estetycznego wyglądu oraz wygody ich ogromną zaletą jest możliwość ponownego użycia. Podczas każdych następnych zakupów używamy kolejnej plastikowej reklamówki. Co powoduje większe zużycie plastiku. Zamiast tego możemy używać jednej, tej samej torby płóciennej, a wtedy gdy się ubrudzi wypierzemy ją i będzie jak nowa!

 

Razem z MART’S BAGS możesz stworzyć taką torbę lub inny ekologiczny gadżet, który posłuży jako reklama twojej firmy, a przy tym przyczyni się do ochrony środowiska!